USA

Будівництво унікальної дерев'яної каплиці на фермі у США

«Я будівельник ось уже 40 років і за ці роки збудував багато різних речей. Але я думаю, що ця каплиця – найкраще, що я коли-небудь зробив», каже Білл Міскімен (Bill Miskimen), власник ферми в штаті Коннектикут і один із тих, хто брав участь у створенні унікальної дерев'яної каплиці.

Wilson Enterprises нарощує обсяги виробництва з лісопильною лінією WB2000

Сімейна компанія Wilson Enterprises зі штату Мічиган, заснована в 1985 році, випускає якісні вироби з деревини для домашнього декору, будівництва та ремісників. Нещодавно компанія інвестувала у промисловий лісопильний верстат Wood-Mizer WB2000, щоб самостійно переробляти круглі колоди в готову продукцію, яка пропонується майже у 5000 роздрібних магазинах по всій території США.

Nelson Wood Shims повідомляє про зростання продуктивності від 30% до 50% з новітньою деревообробною системою Wood-Mizer TV6000/MR6000

Компанія Nelson Wood Shims з Міннесоти, США - найбільший виробник дерев'яних прокладок у Північній Америці, що випускає високоякісну продукцію для продажу по всій країні. Нещодавно компанія інвестувала в нову деревообробну систему, щоб максимально збільшити вихід продукції з колод за мінімальних інвестицій та експлуатаційних витрат.

Розпилювання пиломатеріалів для будівництва хатини в лісі

Стів Кесті, власник компанії Backwoods Lumber зі штату Мічиган, говорить, що почав цікавитися деревообробкою ще в дитинстві. «Коли я був дитиною, я мріяв побудувати хатину в лісі», — згадує Стів. Його тато – тесляр, і, пройшовши курс столярної справи у старшій школі, Стів пішов стопами батька і теж став теслею. "Зрештою, мій професійний шлях призвів до того, що я почав будувати будинки для людей", - каже Стів.

Як побудувати чарівні сани для Санта Клауса

Спойлер: знадобилися приплив креативності, мобільна пилорама Wood-Mizer, деревина тополі та трохи магії. З'єднавши свої навички деревообробника та оператора верстата Wood-Mizer, Грегг Терк зумів зробити неймовірні нові дерев'яні сани для Санта-Клауса.

Захоплюючий проект з пилорамою LT40: каплиця, побудована на фермі Джорджії, США

Цілих 20 років Джордж Кокер мріяв і планував ідеальне доповнення до своєї ферми в Карнесвілле, штат Джорджія. Невелика каплиця на його землі обіцяла хороші комерційні перспективи. Каплиця стала б місцем для проведення весіль та сімейних заходів, створюючи прекрасну атмосферу та дозволяючи людям насолоджуватися красою ферми.

Мескітовий будиночок на дереві в Арізоні, США

У пустельному ландшафті південної Арізони домінують мескітові дерева. Ці чагарникові рослини неправильної форми неймовірно витривалі та добре пристосовані до суворого посушливого клімату. Недосконала за своєю природою, щільна деревина оксамитового мескитового дерева з пустелі Сонора надихнула Артура та Валері Флорес 20 років тому заснувати свою компанію “Tumacacori Mesquite Sawmill” у містечку Тумакакорі, штат Арізона.

Бізнес ідея. Утилізація міської деревини

New York Heartwoods - це соціальне підприємство, яким володіють кілька жінок в Уоріке, Нью-Йорк. Підприємство було засноване у 2010 році з метою відновлення життєздатності місцевих лісів та максимізування цінності «непрямої» деревини. Одна з співзасновниць підприємства, Меган Оффнер, ділиться своїм баченням нових ринкових ніш, які з'являються завдяки економіці міської деревини, що розвивається.

Дерев'яні іграшкові машинки для Operation Christmas Child

Понад півстоліття тому родина Постема із Західного Мічигану придбала 10 акрів лісу. «Ці гібридні тополі я посадив 30–35 років тому», - каже Кен. "Але до минулого року я навіть не здогадувався, навіщо я їх висадив". Торік Кен сконструював 10 000 іграшкових дерев'яних машинок – усі зі своїх гібридних тополь та білих сосен. Ви запитаєте – навіщо так багато? Для Operation Christmas Child, звичайно! У 2021 році Кен Постема сконструював вже вдвічі більше – 20 000 іграшкових дерев'яних машинок.

Цікавий проект з США. Вінтажний гараж для автомузею Ford

Американський клуб автомобілів Ford побудував у Річмонді, штат Індіана, музей у вигляді дерев’яного гаража початку ХХ століття.

Ноїв Ковчег. Як зводили найбільшу у світі дерев’яну каркасну будівлю

На будівництві макету Ноєвого Ковчегу біблійних розмірів використовували одну з найменших пилорам Wood-Mizer LT15.

Нове відео! Подивись першим - обіцянка деревообробника

Від уроків праці в школі до работи на верстаті Wood-Mizer разом з братом - деревообробник діляться своїм життєвим досвідом та обіцянкою, яка бере початок у його любові до роботі з деревом.

Американський дім мрії

Якщо доля підсовує тобі лимони, зготуй з них лимонад, кажуть американці. Мак Ловері так зробив. Після пожежі, яка повністю знищила його житло, він не впав у відчай, а взявся за роботу і побудував новий 240 кв. м. дім з деревини, яку заготовив у власному лісі і власноруч розпиляв на верстаті Wood-Mizer.

Маленький цех з виробництва кленового сиропу на сімейній фермі

З допомогою стрічкової пилорами Wood-Mizer LT40, Герберт Баттерфілд побудував невелику комору з білої сосни та ясена на своїй сімейній в Шарлотті, штат Мічиган. В цій коморі Герберт влаштував цех з виробництва кленового сиропу.

Зроби сам! Раковина та стільниця з деревини

Чимало власників верстатів Wood-Mizer виготовляють унікальні вироби з дерева для інтер’єру своїх домівок.

Завдяки сонячній сушилці деревина захищена від пошкодження комахами та водою

Фермер Натан Браун втомився боротись з жучками, які псують висушені на повітрі пиломатеріали, і побудував сонячну сушилку для деревини.

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!