USA Customer Stories

Мескітовий будиночок на дереві в Арізоні, США

У пустельному ландшафті південної Арізони домінують мескітові дерева. Ці чагарникові рослини неправильної форми неймовірно витривалі та добре пристосовані до суворого посушливого клімату. Недосконала за своєю природою, щільна деревина оксамитового мескитового дерева з пустелі Сонора надихнула Артура та Валері Флорес 20 років тому заснувати свою компанію “Tumacacori Mesquite Sawmill” у містечку Тумакакорі, штат Арізона.

Бізнес ідея. Утилізація міської деревини

New York Heartwoods - це соціальне підприємство, яким володіють кілька жінок в Уоріке, Нью-Йорк. Підприємство було засноване у 2010 році з метою відновлення життєздатності місцевих лісів та максимізування цінності «непрямої» деревини. Одна з співзасновниць підприємства, Меган Оффнер, ділиться своїм баченням нових ринкових ніш, які з'являються завдяки економіці міської деревини, що розвивається.

Дерев'яні іграшкові машинки для Operation Christmas Child

Понад півстоліття тому родина Постема із Західного Мічигану придбала 10 акрів лісу. «Ці гібридні тополі я посадив 30–35 років тому», - каже Кен. "Але до минулого року я навіть не здогадувався, навіщо я їх висадив". Торік Кен сконструював 10 000 іграшкових дерев'яних машинок – усі зі своїх гібридних тополь та білих сосен. Ви запитаєте – навіщо так багато? Для Operation Christmas Child, звичайно! У 2021 році Кен Постема сконструював вже вдвічі більше – 20 000 іграшкових дерев'яних машинок.

Цікавий проект з США. Вінтажний гараж для автомузею Ford

Американський клуб автомобілів Ford побудував у Річмонді, штат Індіана, музей у вигляді дерев’яного гаража початку ХХ століття.

Ноїв Ковчег. Як зводили найбільшу у світі дерев’яну каркасну будівлю

На будівництві макету Ноєвого Ковчегу біблійних розмірів використовували одну з найменших пилорам Wood-Mizer LT15.

Нове відео! Подивись першим - обіцянка деревообробника

Від уроків праці в школі до работи на верстаті Wood-Mizer разом з братом - деревообробник діляться своїм життєвим досвідом та обіцянкою, яка бере початок у його любові до роботі з деревом.

Американський дім мрії

Якщо доля підсовує тобі лимони, зготуй з них лимонад, кажуть американці. Мак Ловері так зробив. Після пожежі, яка повністю знищила його житло, він не впав у відчай, а взявся за роботу і побудував новий 240 кв. м. дім з деревини, яку заготовив у власному лісі і власноруч розпиляв на верстаті Wood-Mizer.

Маленький цех з виробництва кленового сиропу на сімейній фермі

З допомогою стрічкової пилорами Wood-Mizer LT40, Герберт Баттерфілд побудував невелику комору з білої сосни та ясена на своїй сімейній в Шарлотті, штат Мічиган. В цій коморі Герберт влаштував цех з виробництва кленового сиропу.

Зроби сам! Раковина та стільниця з деревини

Чимало власників верстатів Wood-Mizer виготовляють унікальні вироби з дерева для інтер’єру своїх домівок.

Завдяки сонячній сушилці деревина захищена від пошкодження комахами та водою

Фермер Натан Браун втомився боротись з жучками, які псують висушені на повітрі пиломатеріали, і побудував сонячну сушилку для деревини.