WOOD-MIZER УКРАЇНА

З моменту заснування компанії у 1982 році, Wood-Mizer виготовив та продав більше 80.000 стрічкопильних верстатів майже в 130 країнах світу. Велика популярність Wood-Mizer пояснюється унікальною конструкцією верстата, яка забезпечує точність розпилу, економічність та надійність обладнання.

В Україні продукцію компанії Wood-Mizer представляє ТОВ «МОST-Україна», головний офіс якого знаходиться у м. Тернопіль, с.Байківці, вул.Миру, 3,
моб.: +38 (067) 351 24 34
most-order@most-ua.com.ua

Компанія "МОST-Україна" також надає послуги по розпилу деревини за допомогою мобільної пилорами на території України. Передзвоніть нам, щоб дізнатись вартість цієї послуги.

Цифри i факти

2003

Історія компанії «MOST-Україна» почалась з ідеї створити якісний сервіс для підприємств, які займаються первинною деревообробкою.

2004

Розпочалась співпраця з компанією Wood-Mizer. 25 травня зареєстрований перший приватний підприємець, стартувало представництво та дистрибуція інструменту Wood-Mizer в Україні.

2007

17 грудня офіційно запрацювало ТОВ «MOST-Україна» як офіційний представник Wood-Mizer в Україні.

2008

«MOST-Україна» отримала ексклюзивні права на продаж інструменту Wood-Mizer по всій території України. В цьому ж році стартувала побудова дилерської мережі і налагодження роботи з регіонами. Визначені принципи організації дилерської мережі.

2009

Відкриття авторизованого сервісного центру у с. Байківці поблизу Тернополя.

2010

«MOST-Україна» отримує ексклюзивні права на продаж обладнання Wood-Mizer по всій території України.

2011

Відкриття авторизованих сервісних центрів Wood-Mizer у Малині (Житомирщина) 25 липня та у Львові 12 серпня.

2012

Відкриття авторизованого сервісного центру Wood-Mizer: Вінниця 22 вересня.

2013

У вересні офіційно відкрили філії «MOST-Україна» у Рівному та Києві та авторизовані центри при них.

2015

25 липня. На верстаті LT15 з нагоди 25-річчя Wood-Mizer в Європі встановили Національний рекорд України “Найдовша суцільна дошка. Довжина 25 м 25 см».
24 серпня. Перші у світі змагання операторів деревообробного та сервісного обладнання Wood-Mizer – Wood-Mizer Sport Cup.
Жовтень. Соціальна допомога багатодітній сім’ї, що займається деревообробкою. Батьку 15 дітей вручили пилораму Wood-Mizer LT15, заточне та розвідне обладнання.

2016

17 квітня. Рекорд України – стронгмен Сергій Конюшок протягнув 12 джипів Ford Ranger та пилораму Wood-Mizer у м. Чернігів.
17 липня. Підтримка парного чемпіонату світу зі стронгмену World strongest team 2016.
Серпень. Поїздка колективу «MOST-Україна» на завод Wood-Mizer у США та відвідини найбільшої у світі каркасної будівлі з дерева – Ноєвого Ковчега, сконструйованого з пиломатеріалів, виготовлених на LT15.

2017

Лютий. Презентація проекту навчально-технічного центру для підготовки фахівців-деревообробників у Національному університеті біоресурсів і природокористування.
Березень. Участь в акції Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках». Колектив «MOST-Україна» долучився до висадження 5 гектарів нового лісу на Тернопільщині.
Травень. Поїздка для студентів та викладачів 14 профільних навчальних закладів на найбільшу у світі галузеву виставку LIGNA 2017 у Ганновері.
21 жовтня. Проведення перших у Тернополі змагань з конкуру за Кубок WM & MOST CUP 2017 та презентація обладнання лінійки TITAN.
16 грудня. Святкування 10-річчя MOST-Україна

2018

Червень. Візит представників українських лісових господарств на європейський завод Wood-Mizer та низку підприємств, які працюють на обладнанні Wood-Mizer, в межах проєкту “Майбутнє переробляння деревини у твоїх руках”.
Червень. Візит Надзвичайного та Повноважного посла США в Україні Марі Йованович до офісу MOST-Україна.
Серпень. Делегація клієнтів Wood-Mizer та представників Української асоціації деревообробного обладнання за сприяння «MOST-Україна» та за підтримки комерційної служби посольства США в Україні відвідала масштабну деревообробну виставку International Woodworking Fair, виробництво та штаб-квартиру Wood-Mizer, а також найбільшу каркасну будівлю у світі – модель Ноєвого Ковчега.

2019

11 травня. Встановлення рекорду України “Найдовший стіл з суцільної деревини”. Випиляний на компактній пилорамі Wood-Mizer LT15POWER.
25 серпня. Проведення свята “День Америки в Громаді”.