Роздрукувати цю сторінку Додати до порівняння

MB200 SlabMizer

In stock
To Quote Form
Пристрій для шліфування плит з цільної деревини

Пристрій для вирівнювання і шліфування поверхні древа, яка має велику площу, обладнане електроприводом з варійованою швидкістю подачі, ріжучими головками з п'ятьма твердосплавними ножами і орбітальною шліфувальною головкою.

Переваги
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Опис MB200 SlabMizer

Пристрій SlabMizer призначений для ефективного вирівнювання та шліфування дерев’яних плит, дошок, стільниць, лавок та інших широких матеріалів з масиву деревини з мінімальними трудозатратами. У порівнянні з традиційним фрезерним або стругальним верстатом SlabMizer вирівнює ширший та товщий матеріал - до 1420 мм завширшки та 203 мм завтовшки – за менший час, використовуючи привідне управління напрямом руху ріжучої головки з регульованою швидкістю подачі. Для збільшення продуктивності можна додати модульні подовжувачі стола 1520 мм, що дозволить обробляти довші заготовки.

Міцна зварна сталева рама з чотирма регульованими зажимами надійно утримує матеріал. Глибина різання встановлюється рукояткою, розташованою над ріжучою головкою. Шкала має крок 0,4 мм для точного виставлення глибини стругання. За один прохід можна видаляти від 0,4 мм до 3,2 мм поверхні.

Ріжуча головка вмикається та контролюється з пульта управління з електроприводом. Пульт кріпиться до сталевої підставки і має довгий кабель, тому його можна розмістити з будь-якої сторони машини. Елементи управління включають у себе увімкнення / вимкнення, змінну швидкість подачі та управління напрямком з допомогою джойстика для осей X та Y для чистової обробки матеріалу вздовж деревних волокон або проти них.

Є також режим ручного управління ріжучою головкою. В цьому випадку положення головки змінюється з допомогою двох штовхачів на правій стороні голови.

Після того, як обидві дошки плити простругані, виконується чистове оброблення з допомогою 177-міліметрової насадки для орбітальної шліфувальної головки. Пил від роботи видаляється через отвір діаметром 101.6 мм у верхній частині ріжучої головки, куди можна підключити аспіраційну систему.

Read More
Відео MB200 SlabMizer
Особливості MB200 SlabMizer

Специфікація MB200 SlabMizer
Специфікація
Живлення
Motor 2.9 kW
Параметри розпилювання
Max. Milling Depth 3.2 mm
Min. Milling Depth 0.4 mm
Max. Material Width 1420 mm
Max. Material Length 3962 mm
Min. Material Length 558 mm
Max. Material Thickness 203 mm
Min. Material Thickness 12 mm
Отримати комерційну пропозицію MB200 SlabMizer
Write Your Own Review
Ви залишаєте відгук на:MB200 SlabMizer