Бізнес-ідеї та досвід застосування верстатів

Конструювання човнів у Вісконсіні

Столяр і розпилювач Джошуа Свон (Joshua Swan) вже понад два десятиліття будує унікальні дерев'яні човни у своїй майстерні, розташованій на красивому березі озера Верхнє у Вісконсіні, США.

Стрічковопилковий верстат LX50 рятує деревину, уражену короїдом

Невелика пилорама в господарстві допоможе врятувати цінну деревину і зробить життя більш захоплюючим, наповнивши будні таким приємним заняттям, як розпилювання колод.

Закохана пара після заручин побудувала студію йоги

Паркер Данбар із міста Саліда, штат Колорадо, США, за допомогою свого розпилювального верстата Wood-Mizer LT15 побудував студію йоги для своєї нареченої Джиллейн.

Ферма в Німеччині диверсифікувала свій бізнес і збільшує доходи з пилорамою Wood-Mizer LT70

Німецький фермер Андреас Піль керує пилорамою LT70, що дозволяє йому не лише утримувати ферму, а й вести бізнес із виробництва пиломатеріалів для місцевої спільноти.

Мобільна деревообробка для радості, релаксу та терапії

«Пиляння деревини з Wood-Mizer – це весело! Це розслаблює і, взагалі, має лікувальний ефект», вважає Джон Скотт, розпилювач зі штату Коннектикут, США.

Коли робота та хобі збігаються: історія шведської столярної майстерні

"Якщо тобі пощастило, і твоя робота - це також і твоє хобі, то ти просто щасливчик, тому що це дарує нескінченні години задоволення", каже Расмус Стрьом, деревообробник зі Швеції.

Верстати Wood-Mizer сприяють економічному зростанню та розширенню ділових можливостей жінок у Пакистані

Компанія Ciqam Green Solutions Private Limited, також відома як Ciqam, працює на крайній півночі Пакистану. Назва компанії «Ciqam» мовою Бурушаскі перекладається як «зелений»: цей колір символізує зростання та процвітання. Ciqam прагне розширювати права та можливості жінок, просувати гендерну рівність та сприяти сталому розвитку.

Польський підприємець досяг процвітання із верстатом Wood-Mizer

Польський підприємець Зігмунт Косс розповідає про те, як удача допомогла йому знайти справу до душі, і як він досяг успіху в бізнесі завдяки гарній технології.

Будівництво унікальної дерев'яної каплиці на фермі у США

«Я будівельник ось уже 40 років і за ці роки збудував багато різних речей. Але я думаю, що ця каплиця – найкраще, що я коли-небудь зробив», каже Білл Міскімен (Bill Miskimen), власник ферми в штаті Коннектикут і один із тих, хто брав участь у створенні унікальної дерев'яної каплиці.

Двоє братів у Швеції успішно керують сімейною столярною майстернею

Брати Йоран і Леннарт Столь (Göran & Lennart Ståhl) займаються деревообробкою, виготовляючи якісні пиломатеріали для будівництва та обробки будинків. У своєму ремеслі вони покладаються в першу чергу на чотиристоронній стругально-фрезерний верстат MP260 і фуговально-рейсмусовий верстат MP160.

Позиції 1 до 10 з 119 загалом