Бізнес-ідеї та досвід застосування верстатів

Мобільна деревообробка для радості, релаксу та терапії

«Пиляння деревини з Wood-Mizer – це весело! Це розслаблює і, взагалі, має лікувальний ефект», вважає Джон Скотт, розпилювач зі штату Коннектикут, США.

Коли робота та хобі збігаються: історія шведської столярної майстерні

"Якщо тобі пощастило, і твоя робота - це також і твоє хобі, то ти просто щасливчик, тому що це дарує нескінченні години задоволення", каже Расмус Стрьом, деревообробник зі Швеції.

Верстати Wood-Mizer сприяють економічному зростанню та розширенню ділових можливостей жінок у Пакистані

Компанія Ciqam Green Solutions Private Limited, також відома як Ciqam, працює на крайній півночі Пакистану. Назва компанії «Ciqam» мовою Бурушаскі перекладається як «зелений»: цей колір символізує зростання та процвітання. Ciqam прагне розширювати права та можливості жінок, просувати гендерну рівність та сприяти сталому розвитку.

Польський підприємець досяг процвітання із верстатом Wood-Mizer

Польський підприємець Зігмунт Косс розповідає про те, як удача допомогла йому знайти справу до душі, і як він досяг успіху в бізнесі завдяки гарній технології.

Будівництво унікальної дерев'яної каплиці на фермі у США

«Я будівельник ось уже 40 років і за ці роки збудував багато різних речей. Але я думаю, що ця каплиця – найкраще, що я коли-небудь зробив», каже Білл Міскімен (Bill Miskimen), власник ферми в штаті Коннектикут і один із тих, хто брав участь у створенні унікальної дерев'яної каплиці.

Двоє братів у Швеції успішно керують сімейною столярною майстернею

Брати Йоран і Леннарт Столь (Göran & Lennart Ståhl) займаються деревообробкою, виготовляючи якісні пиломатеріали для будівництва та обробки будинків. У своєму ремеслі вони покладаються в першу чергу на чотиристоронній стругально-фрезерний верстат MP260 і фуговально-рейсмусовий верстат MP160.

Wilson Enterprises нарощує обсяги виробництва з лісопильною лінією WB2000

Сімейна компанія Wilson Enterprises зі штату Мічиган, заснована в 1985 році, випускає якісні вироби з деревини для домашнього декору, будівництва та ремісників. Нещодавно компанія інвестувала у промисловий лісопильний верстат Wood-Mizer WB2000, щоб самостійно переробляти круглі колоди в готову продукцію, яка пропонується майже у 5000 роздрібних магазинах по всій території США.

УЛЮБЛЕНА СПРАВА НА ВСЕ ЖИТТЯ – історія деревообробника зі Швеції

«Пиломатеріали у будівельних гіпермаркетах коштують дорого, а люди хочуть купити їх дешевше. Ось тоді з'являюся я і виготовляю для своїх клієнтів все — підлогу, стіни, покрівлю, навіть спеціальну різьблену ліпнину для історичних будівель. Щоб зробити такі вироби преміальної якості, я використовую деревину із 200-річних лісів», — каже Ханс Ларссон, деревообробник із шведського міста Вансбро.

Столярна майстерня у Словенії використовує пилораму Wood-Mizer

Власник словенського столярного підприємства Йоже Моріч ділиться знаннями зі свого більш ніж 40-річного досвіду у деревообробці. «Якщо у вас є пристрасть до роботи з деревиною, яку ви відкрили в собі в ранньому віці, вам дуже пощастило, і ви отримуватимете задоволення від того, чим займаєтеся, все своє життя», - вважає він.

Розпилювання дуба на маленькій пилорамі Wood-Mizer LX50 в Нідерландах

Боб Оттен з голландського села Люттен керує власною пилорамою Houtzagerij Otten. Для цього майстра, захопленого своєю роботою, найкраща у світі деревина – це дуб. Боб проводить дні, працюючи на відкритому повітрі. «Є люди, яких просто неможливо утримати у чотирьох стінах… Ось я саме така людина», – сміється Боб. Дуб ідеально підходить для будівництва сільських сараїв та традиційних каркасів дахів. Боб Оттен повністю відповідає за весь процес - від рубання дерев та розпилювання деревини до виробництва пиломатеріалів та будівництва. Коли ви під'їжджаєте до ферми Оттен, перше, що впадає у вічі, — це міцний дубовий сарай, де живуть лані та кури на вільному вигулі.

Позиції 1 до 10 з 115 загалом