Бізнес-ідеї та досвід застосування верстатів

УЛЮБЛЕНА СПРАВА НА ВСЕ ЖИТТЯ – історія деревообробника зі Швеції

«Пиломатеріали у будівельних гіпермаркетах коштують дорого, а люди хочуть купити їх дешевше. Ось тоді з'являюся я і виготовляю для своїх клієнтів все — підлогу, стіни, покрівлю, навіть спеціальну різьблену ліпнину для історичних будівель. Щоб зробити такі вироби преміальної якості, я використовую деревину із 200-річних лісів», — каже Ханс Ларссон, деревообробник із шведського міста Вансбро.

Столярна майстерня у Словенії використовує пилораму Wood-Mizer

Власник словенського столярного підприємства Йоже Моріч ділиться знаннями зі свого більш ніж 40-річного досвіду у деревообробці. «Якщо у вас є пристрасть до роботи з деревиною, яку ви відкрили в собі в ранньому віці, вам дуже пощастило, і ви отримуватимете задоволення від того, чим займаєтеся, все своє життя», - вважає він.

Розпилювання дуба на маленькій пилорамі Wood-Mizer LX50 в Нідерландах

Боб Оттен з голландського села Люттен керує власною пилорамою Houtzagerij Otten. Для цього майстра, захопленого своєю роботою, найкраща у світі деревина – це дуб. Боб проводить дні, працюючи на відкритому повітрі. «Є люди, яких просто неможливо утримати у чотирьох стінах… Ось я саме така людина», – сміється Боб. Дуб ідеально підходить для будівництва сільських сараїв та традиційних каркасів дахів. Боб Оттен повністю відповідає за весь процес - від рубання дерев та розпилювання деревини до виробництва пиломатеріалів та будівництва. Коли ви під'їжджаєте до ферми Оттен, перше, що впадає у вічі, — це міцний дубовий сарай, де живуть лані та кури на вільному вигулі.

Лісопиляння на верстаті Wood-Mizer LT40 у маєтку Балморал у Шотландії

З того часу, як у 1852 році принц Альберт придбав замок Балморал для англійської королеви Вікторії, замок став резиденцією королівської родини у Шотландії. Традиція така, що кожен наступний власник особисто зацікавлений в управлінні маєтком та його вдосконаленні. Керуюча компанія Balmoral Estate нещодавно придбала мобільну пилораму Wood Mizer LT40 WIDE, щоб більш ефективно доглядати ліси та зелені насадження, що оточують замок.

Колишній електрик збудував будинок своєї мрії в Канаді

Натан Шевчук здійснив мрію всього свого життя: за 8 років наполегливої праці він збудував собі будинок за допомогою кількох друзів та мобільної пілорами Wood-Mizer.

Лісовласники Шотландії покладаються на сучасну технологію деревообробки Wood-Mizer WB2000

«Шотландія прекрасна! Краєвиди, замки та.. непередбачувана погода. Прямуючи на північ від Единбурга, мандрівники потрапляють до Перту, де їм здається, що це, напевно, кінець цивілізації, але за горами знаходиться Інвернес. Завдяки своєму мікроклімату та родючим землям, цей напрочуд теплий куточок Північної Шотландії ідеально підходить для лісу», каже Рональд Мунро Фергюсон, власник компанії Novar Sawmill.

Пилорама LT15 на вершині гори у Словенії

Верстати Wood-Mizer можна зустріти у незвичайних місцях світу. Наприклад, на вершині гори у Словенії, де знаходиться шанована святиня римської католицької церкви. Тут, на висоті 1220 метрів над рівнем моря, понад 700 років тому було збудовано церкву Святої Анни, де зберігається скульптурний образ темноликої Діви Марії.

Сімейний дров'яний бізнес в Італії збільшує прибуток за допомогою пилорами LT70

Ця сімейна компанія, розташована за 50 км на північний схід від Риму, була заснована в 1929 році, коли дідусь нинішнього власника Stefano Chini зайнявся виробництвом та продажем зроблених вручну залізничних шпал. Батько Стефано продовжив сімейну справу і розвинув його у міцний бізнес із торгівлі дровами. Стефано підключився до управління сімейною компанією у 2007 році. Це третє покоління власників і Стефано вже розмірковує про майбутнє свого сина.

Nelson Wood Shims повідомляє про зростання продуктивності від 30% до 50% з новітньою деревообробною системою Wood-Mizer TV6000/MR6000

Компанія Nelson Wood Shims з Міннесоти, США - найбільший виробник дерев'яних прокладок у Північній Америці, що випускає високоякісну продукцію для продажу по всій країні. Нещодавно компанія інвестувала в нову деревообробну систему, щоб максимально збільшити вихід продукції з колод за мінімальних інвестицій та експлуатаційних витрат.

Розвиваючи сімейний бізнес із верстатами Wood-Mizer на Лазурному узбережжі Франції

Компанія Spinelli Palanca Services має більш ніж віковий досвід у галузі лісозаготівлі, різання, догляду, обрізки та валки дерев. Сімейна компанія була заснована у 1912 році та розвивалася протягом поколінь. У 2014 році бізнес перейшов до двох захоплених своєю справою деревообробників - Себастьєну Спінеллі і його партнеру Сирілу Паланке, щоб продовжити сімейну спадщину, зберігаючи при цьому найвищу якість сервісу.

Позиції 1 до 10 з 108 загалом

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!