ReSharp

Сервіс ReSharp для заточування стрічкових пилок

Залиште обслуговування пилок експертам

Багато дистриб'юторів компанії Wood-Mizer пропонують повний комплекс сервісних послуг із заточування пилок, завдяки яким ваші стрічкові пилки не тільки стануть гострими, але повністю оновляться, оскільки сервіс пилок проводиться на тому ж обладнанні, що використовується на заводі для підготовки нових пилок. Кожна пила заточується з використанням кращих технологій заточування CBN, що забезпечує точність розпилу і прямі, гладенькі розрізи.

Правильне обслуговування стрічкових пилок подовжує термін їхньої служби і дозволяє отримувати продукцію стабільно високої якості.

Пакет підтримки клієнтів стрічкових пил

Враховуючи це, компанія Wood-Mizer розробила лінійку обладнання для заточування, що задовольнить власників і базових стрічкових пилорам, і великого промислового обладнання. Система заточування пилок забезпечить клієнтам практично заводські результати. Наше обладнання для заточування і розведення стрічкових пилок ретельно розроблено, для створення балансу між недорогим, але якісним результатом заточування і довгою експлуатацією в складних умовах роботи.

У всьому заточному обладнанні фірми Wood-Mizer використовуються автоматичні пристрої, засновані на технології заточування CBN-дисками, що забезпечує найкращі результати заточування. Wood-Mizer випускає власні CBN-диски, які повністю відповідають профілю зуба і не потребують додаткового налаштування. Використання заточувальних CBN-дисків дозволяє заточити пилки до заводських специфікацій, точно зберігаючи крок і висоту зуба, кут заточування і торця.