Новини

Повна гідравліка, підвищена функціональність та задоволення від роботи – познайомтеся з новою пилорамою Wood-Mizer LT20START

20.02.2024

Нашою місією було створити пилораму, що поєднує в собі гідравліку та функціональність за неймовірно привабливою ціною. Ми досягли цієї мети з новим верстатом LT20START. Ця пилорама об'єднала передові технології та практичні рішення, забезпечуючи виняткову якість пиляння деревини та не вимагаючи при цьому великих інвестицій!

Найкращі бюджетні пилорами Wood-Mizer LX50START та LX50SUPER за найвигіднішою ціною

24.10.2023

Компанія Wood-Mizer оновила малобюджетну серію лісопильних верстатів LX50, адаптувавши свої пропозиції до поточних ринкових умов та очікувань клієнтів. Нові версії стрічковопилкових верстатів LX50START і LX50SUPER є найдешевшими пилорамами Wood-Mizer в сегменті обладнання для ентузіастів і початківців-розпилювачів.

Wood-Mizer MS500 - універсальна настільна циркулярна пилка з функціями форматно-розкрійного верстата

26.07.2023

У відповідь на зростання попиту на сучасні столярні інструменти компанія Wood-Mizer розширила свою лінійку деревообробних верстатів, додавши високофункціональну настільну пилку Wood-Mizer MS500. Цей професійний верстат є результатом співпраці європейських інженерів та досвідчених теслярів. Він був розроблений, щоб відповідати повсякденним потребам малого та середнього деревообробного бізнесу та ефективно різати різні типи дерев'яних плит.

Форматно-розкрійний верстат Wood-Mizer MS750 для професійного розкрою панелей та різання деревних плит

05.07.2023

Wood-Mizer розширює свій асортимент продукції для деревообробки та додає удосконалений форматно-розкрійний верстат для різання різних панелей, фанери та дерев'яних плит. MS750 оснащений міцним чавунним різальним блоком, підрізним диском та алюмінієвим рухомим столом. Верстат був розроблений для столярних майстерень та виробників меблів, яким потрібні ефективні способи точного калібрування та різання різних деревних матеріалів.

Презентація мобільного стрічковопилкового верстата Wood-Mizer LT20WIDE

07.06.2023

Wood-Mizer додав опцію широкої ріжучої голови WIDE до серії стрічковопилкових верстатів LT20. З появою пилорами LT20WIDE компанія Wood-Mizer завершила впровадження опції WIDE на всю лінійку деревообробних верстатів LT, до якої входять верстати LT15, LT20, LT40 та LT70.

Wood-Mizer на виставці LIGNA 2023: “FROM FOREST TO FINAL FORM” – ВІД ЛІСУ ДО ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

18.05.2023

На виставці LIGNA 2023 у Ганновері, Німеччина, Wood-Mizer представив безліч нових рішень та верстатів, які дозволяють клієнтам компанії бути більш конкурентними, відповідати на виклики часу, втілювати у життя різноманітні проекти з деревини та заробляти гроші перетворюючи колоди на кінцеву продукцію. Компанія продовжує залишатися вірною своєму девізу "From Forest to Final Form" - "Від лісу до готової продукції".

Деревообробні лінії Wood-Mizer Systems на LIGNA 2023

16.05.2023

Деревообробні лінії Wood-Mizer Systems – це сучасне комплексне технологічне рішення для підприємств, які бажають підвищити ефективність та автоматизувати виробничі процеси. Всі лінії можуть бути гнучко налаштовані відповідно до потреб деревообробних підприємств, а сервіс та підтримка світового рівня від Wood-Mizer забезпечать безперебійну роботу та технічне обслуговування.

Деревообробні верстати від Wood-Mizer на виставці LIGNA 2023

15.05.2023

На найбільшій у Європі виставці деревообробної промисловості LIGNA 2023 компанія Wood-Mizer представила повний спектр продукції для деревообробки, у тому числі відому лінійку деревообробних верстатів та обладнання для виробництва готових виробів з дерева. Поряд з моделями, що найбільше продаються, компанія Wood-Mizer представила свої новітні розробки - стругально-фрезерний верстат MP280 і форматно-розкрійний верстат MS750.

Wood-Mizer представляє новий чотиристоронній стругально-фрезерний верстат MP280

26.04.2023

Компанія Wood-Mizer розширила асортимент деревообробних машин, додавши до лінійки новий стругально-фрезерний верстат MP280. MP280 - це компактний агрегат, що поєднує в собі кращі характеристики відомих та перевірених часом стругально-фрезерних верстатів MP360 та MP260.

Wood-Mizer представить інноваційні рішення в лісопилянні та деревообробці на LIGNA 2023

05.04.2023

Компанія Wood-Mizer готується продемонструвати на виставці LIGNA свої новітні розробки лісопильних та деревообробних верстатів для широкого кола споживачів – від великих та середніх деревообробних підприємств до малого бізнесу, фермерів, ремісників та навіть хобістів.

Позиції 1 до 10 з 83 загалом