Технічні поради

Як встановити прямі ножі в ріжучу голову стругального верстата

Розглянемо послідовність дій при встановленні або заміні прямих ножів у ріжучій голові стругально-фрезерного верстата Wood-Mizer. Кожна ріжуча голова має чотири слоти (паза для ножів), у двох з яких завжди встановлюються прямі ножі, а в двох інших можуть бути встановлені як прямі, так і профільні ножі, залежно від завдань столяра.

Як кромкорізи та багатопили збільшують прибуток деревообробного цеху

Кромкообрізні та багатопилкові верстати призначені для одноманітного та ефективного обрізання дощок з корою, а також розпуску бруса та блоків на дошки під необхідний розмір з дуже жорсткими допусками протягом тривалого часу. Будь-який деревообробний цех, якому потрібно збільшити продуктивність, точність розпилу та вихід готової продукції для отримання більш високого прибутку, може використовувати обрізний або багатопилковий верстат для досягнення цих цілей.

Як зберігати стрічкові пилки

Читайте рекомендації технічних фахівців Wood-Mizer про те, як правильно та безпечно зберігати стрічкові пилки, щоб уникнути їх можливого пошкодження.

Як безпечно розпакувати стрічкові пилки з коробки

Представляємо навчальне відео про те, як безпечно розпакувати полотна стрічкових пилок для пилорами з плоскої упаковки та підготувати їх до роботи на верстаті.

Як налаштувати стругально-фрезерний верстат Wood-Mizer

Це навчальне відео пояснює деякі найбільш поширені налаштування та регулювання чотиристоронніх стругально-фрезерних верстатів Wood-Mizer MP260 та MP360, а також фугувально-рейсмусового верстата MP200.

Як збільшити продуктивність деревообробки та вихід продукції з деревини

З верстатами Wood-Mizer зростання обсягів деревообробного виробництва та виходу готової продукції – це простий та розумний бізнес. Модернізуйте своє виробництво і збільшіть продуктивність, додавши до деревообробної лінії циркулярні кромкообрізні та стрічкові ділильні верстати.

Позиції 1 до 6 з 24 загалом

Page
Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!