Технічні поради

Порівняння кромкообрізного верстата EG800 та багатопилкового верстата MR200

Збільшення обсягів виробництва пиломатеріалів можливе за рахунок швидкості та ефективності лісопиляння. Wood-Mizer пропонує широкий вибір лісопильних верстатів, призначених для зростання продуктивності. Першим кроком до розкриття потенціалу деревообробчого підприємства може бути доповнення стрічкової пилорами поздовжньо-обрізним та/або багатопилковим верстатом. У цій статті порівнюються два верстати Wood-Mizer: кромкообрізний EG800 та багатопилковий MR200.

Маленький стрічковопилковий верстат чи устаткування з ланцюговою бензопилою - що краще обрати?

Власникам невеликих садиб і фермерам іноді потрібно розпиляти кілька колод, щоб зробити дошки, наприклад, для ремонту паркану або споруди сараю. Так як розпилювання колод - це нескладне завдання, яке виникає лише час від часу, коли потрібно прибрати старе дерево з ділянки, або коли сильний вітер повалив сухий стовбур, то перша ідея, яка спадає на думку, - це використати бензопилу, що є в господарстві, придбавши для неї пристосування для горизонтального розпилювання колод. Давайте порівняємо стрічкову пилораму та устаткування з ланцюговою бензопилою, щоб краще зрозуміти особливості цих двох методів пиляння, їх переваги та недоліки.

Промислова лісопильна лінія Wood-Mizer TVS HD на виробництві піддонів

Промислові лісопильні лінії, також відомі як лінії Wood-Mizer Systems, є автоматизованими рішеннями для ефективного виробництва пиломатеріалів з меншими витратами. Польська компанія Glinkowski працює з подібною лінією з 2021 року. Лінія була розроблена інженерами Wood-Mizer під конкретні завдання та інтегрувала в нову систему також обладнання, що вже є на заводі.

Як встановити прямі ножі в ріжучу голову стругального верстата

Розглянемо послідовність дій при встановленні або заміні прямих ножів у ріжучій голові стругально-фрезерного верстата Wood-Mizer. Кожна ріжуча голова має чотири слоти (паза для ножів), у двох з яких завжди встановлюються прямі ножі, а в двох інших можуть бути встановлені як прямі, так і профільні ножі, залежно від завдань столяра.

Як кромкорізи та багатопили збільшують прибуток деревообробного цеху

Кромкообрізні та багатопилкові верстати призначені для одноманітного та ефективного обрізання дощок з корою, а також розпуску бруса та блоків на дошки під необхідний розмір з дуже жорсткими допусками протягом тривалого часу. Будь-який деревообробний цех, якому потрібно збільшити продуктивність, точність розпилу та вихід готової продукції для отримання більш високого прибутку, може використовувати обрізний або багатопилковий верстат для досягнення цих цілей.

Як зберігати стрічкові пилки

Читайте рекомендації технічних фахівців Wood-Mizer про те, як правильно та безпечно зберігати стрічкові пилки, щоб уникнути їх можливого пошкодження.

Позиції 1 до 6 з 24 загалом

Page