Технічні поради

Як правильно підібрати стрічкову пилку Wood-Mizer

Стрічкові пилки Wood-Mizer виробляються в Європі, якість їх роботи перевіряється більш ніж в 100 тестах і пробах, від вибору сировини до остаточного заточування. Кожна пилка Wood-Mizer проходить заводське розведення на обладнанні з комп'ютерним управлінням і заточення з використанням технології суперабразивного шліфування для забезпечення найвищої якості роботи.

Як розпилювати деревину на стрічковій пилорамі в холодну погоду

Якою б суворою не була зима, справжнього розпилювальника морози не лякають. Ось кілька корисних порад, які допоможуть впоратись з зимовим розпилюванням, коли температури знижуються, а колоди починають замерзати. Приділивши увагу належному обслуговуванню пилорами та пилок, ви зможете успішно працювати на верстаті всю зиму!

Як підготувати стрічкову пилораму до роботи взимку

Розпилювання деревини в холодну погоду може стати складним завданням, але якщо правильно підготувати пилораму та перейти на «зимові» пили, розпилювання у холодну пору не стане для вас проблемою.

Як вибрати ріжучий інструмент для своєї майстерні?

Що більше обладнання у вашому цеху або в майстерні, то частіше ви стикаєтесь з проблемою вибору: який ріжучий інструмент вибрати, на що звертати увагу та як упевнитись, що конкретний ніж або пилка підійдуть до вашого верстата.

Послуги мобільною пилорамою – як це працює?

П’ять порад від досвідченого мобільного розпилювальника з Шотландії. Подивіться інтерв’ю повністю, щоб дізнатись більше про розпилювання деревини на мобільній пилорамі.

Шукаєте хобі, яке приносить гроші? Подумайте про пилораму!

Шведський юнак дає три поради, на що звернути увагу, коли купуєш пилораму. Представляємо серію домашнього відео, яка розповідає про три покоління німецько-американської сім’ї, яка налаштувала свій побут на великій фермі у самому серці Швеції.

Позиції 1 до 6 з 20 загалом

Page
Privacy Policy