Технічні поради

Що потрібно знати про мінеральну оливу для заточувальних верстатів

Якість заточування стрічкових пилок шліфувальним диском CBN залежить від правильного налаштування та регулярного очищення обладнання. Перед початком процесу заточування Wood-Mizer рекомендує:

Як налаштувати ролики пилки на стрічковій пилорамі

Направляючі ролики пилки визначають положення пилки відносно станини. Правильне встановлення роликів надає додаткову стабільність пилці в пропилі. Встановлення роликів перевіряється за допомогою регулювальної лінійки, яка входить до комплекту стрічковопилкового верстата.

Рекомендований запас розхідних матеріалів для стрічковопилкового верстата Wood-Mizer

Коли працюєте на пилорамі, завжди потрібно мати невеликий запас деталей та розхідних матеріалів для вашого верстата. Наявність запчастин на заміну дозволяє виконувати замовлення на розпилювання, вкладаючись в термін, та уникати простоїв пилорами. Wood-Mizer підготував короткий список запчастин, які мають бути завжди напохваті.

Як розпиляти колоди на дошки: Способи розкрою деревини на стрічковій пилорамі

Існує багато методів розпуску деревини, серед яких пряме або суцільне розпилювання, випилювання бруса, просте розпилювання, розпилювання за сортами, яке рідко використовується у Європі, а також дуже цікавий спосіб розкрою колоди на чверті. Ознайомтесь з описом кожного із цих методів та їхніми назвами англійською, що може згодитись у подальшому пошуку інформації в інтернеті.

Як налаштувати електронну лінійку Setworks на вашому верстаті Wood-Mizer

Тут ви можете завантажити PDF-файл з короткою інструкцією для налаштування електронної лінійки Setworks на пилорамі Wood-Mizer.

Як покращити роботу стрічкової пили – практичні поради

Розпилювання колод стрічковою пилою Wood-Mizerдозволяє отримувати рівний пиломатеріал заданого розміру. Та є кілька факторів, які слід враховувати, щоб отримати найкращі результати у розпилюванні. Регулярне техобслуговування верстата, знання правил використання стрічкової пили і увага до деяких деталей під час розпилювання допоможе Вам уникнути передчасного розриву пили або нерівних пропилів.

Позиції 1 до 6 з 7 загалом

Page
Privacy Policy