Технічні поради

Чи може пилорама берегти ліс?

Це запитання видається парадоксальним – та тільки на перший погляд... У далекому 1978 році двоє друзів в американському місті Індіанаполіс почали винаходити пилораму на колесах. Їхня ідея була на диво простою: якщо пилорама приїде в ліс і розпиляє деревину на дошки, то з лісу потрібно буде вивозити готову продукцію, а не колоди, що дасть суттєву економію транспортних витрат.

Cеріал Swedish Homestead: Як безпечно і точно вирубати дерево

Фермер Симеон Фукс розповідає про перевірені методи, які використовують шведські лісозаготівельники для вирубки дерев. Існують різні методи рубки дерев. В Швеції молоді лісоруби цінують традиції і досвід старших поколінь. Симеон не виключення. Симеон вже більше десяти років займається лісозаготівлею і вважає, що його метод, точність і професіоналізм рубки прийшли від старших, які навчили його всьому, що потрібно знати про рубку дерев.

Як замінити стрічкову пилку на шківах у пилорамі?

Заміна стрічкової пилки - одне з основних завдань обслуговування стрічкового верстата. Дотримуючись наведених нижче порад, ви зможете швидко, безпечно та правильно встановити нове лезо на шківи.

Cеріал Swedish Homestead: Як верстат Wood-Mizer працює надворі взимку

У цьому відео шведський фермер Симеон Фукс пояснює, що з верстатом Wood-Mizer LT40 його ферма може отримувати прибуток в будь-яку пору року. Після 15 років використання і 5,000 годин розпилювання, пилорама Wood-Mizer продовжує сумлінно працювати навіть надворі при мінусових температурах.

Як замінити стругальний ніж у стругально-фрезерному верстаті

Стругально-фрезерні верстати Wood-Mizer призначені для економічного та ефективного виготовлення готових виробів із дерева. Wood-Mizer пропонує безліч прямих стругальних ножів та профільованих фрезерних ножів, які можна легко встановити на фрезерну головку для перемикання між різними профілями виробленого матеріалу. У цих відеороликах пояснюється, як швидко та легко замінити ріжучі ножі на стругальних верстатах Wood-Mizer.

Cеріал Swedish Homestead: Чому потрібні вирубувати старі дерева

Як правильно впорядковувати лісову ділянку? Симеон Фукс розмірковує про переваги вирубки дерев та власну філософію захисту навколишнього середовища у порівнянні з тим, щоб просто залишити все як є і не чіпати цей ліс.

Позиції 1 до 6 з 24 загалом

Page