Технічні поради

Swedish Homestead: Чому потрібні вирубувати старі дерева - відео-серії Swedish Homestead

Як правильно впорядковувати лісову ділянку? Симеон Фукс розмірковує про переваги вирубки дерев та власну філософію захисту навколишнього середовища у порівнянні з тим, щоб просто залишити все як є і не чіпати цей ліс.

Чому рвуться стрічкові пилки

Вісім основних причин передчасного розриву стрічкової пилки, на які потрібно звернути увагу, працюючи на пилорамі. Скільки годин повинна відпрацювати стрічкова пилка або скільки кубометрів вона повинна нарізати перш, ніж стоншиться або порветься? Відповіді на ці питання залежать не тільки від якості самої пилки. У статті ми розповімо, на що потрібно звернути увагу при роботі на стрічковій пилорамі, щоб уникнути передчасного розриву пилки і подовжити термін її експлуатації.

Отримайте безкоштовну електронну книгу «Як поліпшити роботу стрічкової пилки»

Команда Wood-Mizer підготувала eBook-брошуру в форматі PDF для завантаження, в якій зібрані найпопулярніші статті з вебсайту компанії, присвячені роботі з стрічковими пилками. Електронна книга «Як покращити роботу стрічкової пилки» українською мовою стане в нагоді і досвідченим користувачам, і новачкам: професіонал освіжить свої знання, а початківець –дізнається багато корисного.

Swedish Homestead: Як верстат Wood-Mizer LT40 розпилює колоду від початку і до кінця

Симеон Фукс і його батько Гельмут Фукс – експерти в розпилюванні деревини, тому що вже 15 років є власниками верстата Wood-Mizer LT40. «В цьому відео ми вирішили показати, як розрізати колоду від початку і до кінця на стрічковопилковій пилорамі, щоб ви повністю відчули цей процес», - каже Симеон.

Деревообробні лінії Wood-Mizer: зростання обсягів виробництва при скороченні витрат

Деревообробні лінії Wood-Mizer складаються з декількох деревообробних верстатів, об'єднаних для виробництва пиломатеріалів більш контрольованим і ефективним способом. Ці лінії розробляються індивідуально з урахуванням конкретних умов і вимог на кожному виробництві.

Swedish Homestead: Як проріджувати ліс і виготовляти дрова

Симеон Фукс та його брат – шведські фермери – розповідають, як вони керують власною лісовою ділянкою, які принципи в основі проріджування лісу застосовують, як зрізані березові стовбури переробляють на дрова.

Позиції 1 до 6 з 24 загалом

Page