Технічні поради

Огляд чотиристоронніх стругально-фрезерних верстатів Wood-Mizer

Wood-Mizer випускає серію компактних універсальних 4-сторонніх стругально-фрезерних верстатів. Ця стаття допоможе вам краще зрозуміти різницю між верстатами цього модельного ряду.

Новий двовальний багатопильний верстат MR200 від Wood-Mizer

Wood-Mizer виводить на ринок новий промисловий багатопил – універсальний продуктивний верстат з двома головами, оснащеними валами по 12 циркулярних пилок, який здатен розпилювати брус завтовшки до 200 мм.

Як обслуговувати стрічковопилковий верстат

Власники верстатів Wood-Mizer приділяють особливу увагу ефективності розпилювання. Щоб верстат не простоював, а працював максимально можливий час, необхідно проводити регулярне техобслуговування, замінювати розхідні матеріали та зношені частини. В цій статті ви знайдете рекомендації з техобслуговування стрічкової пилорами.

Як розгортати і згортати стрічкову пилку

Згортання і розгортання стрічкової пилки треба виконувати уважно та обережно. Тут ми наводимо покрокову інструкцію, як це зробити правильно та безпечно. Пам’ятайте, що під час взаємодії зі стрічковою пилкою завжди треба вдягати захисні рукавиці та окуляри, і, крім того, необхідно бути на безпечній відстані від оточуючих, щоб випадково не травмувати їх.

Огляд деревообробного обладнання Wood-Mizer

Компанія Wood-Mizer випускає лінійку невеликих деревообробних верстатів для операцій фугування, рейсмусування, стругання, профілювання, фрезерування, обрізки в розмір, виготовлення дощок зі шпунтовим з’єднанням, елементів вікон, дверей та меблевих фасадів.

Що робити, якщо під час розпилювання виникає «хвиля»?

Багато верстатників знайомих з цією проблемою: під час розпилювання виходить нерівна поверхня дошки, «хвиля». Проблема дійсно серйозна, але її можна вирішити. Послідовно проаналізуємо фактори, які впливають на процес розпилювання. Їх всього чотири: оператор, верстат, пилка, деревина.

Позиції 1 до 6 з 14 загалом

Page
Privacy Policy