Технічні поради

Історія стрічкової пилорами LT40: еволюція ріжучої голови та пульта управління

Сьогодні пилораму Wood-Mizer LT40, створену у 1982 році, називають легендарною, бо вона відкрила для людей новий спосіб перетворювати колоди на пиломатеріал. Вона дозволила звичайним користувачам робити дошки та балки швидко, якісно та, головне, мобільно. У 80-х роках поява LT40 ознаменувало початок цілого напряму у конструюванні мобільних пилорам.

Як вибрати найкращий ІНСТРУМЕНТ Wood-Mizer TOOLS

Wood-Mizer пропонує широкий асортимент ріжучого інструменту для теслярів та пилорамників, включаючи циркулярні пилки, ножові головки для стругання та фрезерування, стругальні ножі, дрилі та рамні пилки. Інструмент Wood-Mizer добре відомий своєю міцністю, високою функціональністю та надійністю. Він призначений як для обладнання Wood-Mizer, так і для верстатів інших марок.

Що потрібно знати про стрічкові пилки Wood-Mizer DoubleHARD

Універсальні стрічкові пилки Wood-Mizer DoubleHARD мають репутацію одного із самих надійних і якісних інструментів в деревообробній галузі. Пилки DoubleHARD отримали своє ім'я завдяки тому, що компанія Wood-Mizer використовує в їх виробництві високоякісний сталевий сплав і зміцнює кожен зуб методом електромагнітної індукції. В результаті отримуємо надійну стрічку, яка забезпечує вдвічі більшу міцність і вдвічі довший термін експлуатації між заточками в порівнянні з пилками, виготовленими із стандартної вуглецевої сталі.

Революція на двох колесах – народження нової технології в деревообробній галузі

У 2022 році ми відзначаємо 40-річчя знаменитої мобільної пилорами Wood-Mizer LT40, яка, з'явившись на ринку, вчинила революцію в деревообробці. Цей помаранчевий верстат на двох колесах, з фаркопом і з характерною ріжучою головою, підвішеною як консоль над станиною, завоював визнання та популярність серед пилорамників по всьому світу. Сьогодні LT40 – це "легенда".

Чи може пилорама берегти ліс?

Це запитання видається парадоксальним – та тільки на перший погляд... У далекому 1978 році двоє друзів в американському місті Індіанаполіс почали винаходити пилораму на колесах. Їхня ідея була на диво простою: якщо пилорама приїде в ліс і розпиляє деревину на дошки, то з лісу потрібно буде вивозити готову продукцію, а не колоди, що дасть суттєву економію транспортних витрат.

Cеріал Swedish Homestead: Як безпечно і точно вирубати дерево

Фермер Симеон Фукс розповідає про перевірені методи, які використовують шведські лісозаготівельники для вирубки дерев. Існують різні методи рубки дерев. В Швеції молоді лісоруби цінують традиції і досвід старших поколінь. Симеон не виключення. Симеон вже більше десяти років займається лісозаготівлею і вважає, що його метод, точність і професіоналізм рубки прийшли від старших, які навчили його всьому, що потрібно знати про рубку дерев.

Позиції 1 до 6 з 24 загалом

Page