Технічні поради

Що робити, якщо під час розпилювання виникає «хвиля»?

Багато верстатників знайомих з цією проблемою: під час розпилювання виходить нерівна поверхня дошки, «хвиля». Проблема дійсно серйозна, але її можна вирішити. Послідовно проаналізуємо фактори, які впливають на процес розпилювання. Їх всього чотири: оператор, верстат, пилка, деревина.

Деревообробна лінія TITAN від Wood-Mizer: особливості і переваги

Високий вихід продукції, проста конструкція верстатів, недорогий інструмент, немає потреби попередньо сортувати колоди та видаляти кору – ці особливості разом з низьким споживанням енергії та компактністю відрізняють промислове обладнання TITAN від конкурентів.

Що потрібно знати про мінеральну оливу для заточувальних верстатів

Якість заточування стрічкових пилок шліфувальним диском CBN залежить від правильного налаштування та регулярного очищення обладнання. Перед початком процесу заточування Wood-Mizer рекомендує:

Як налаштувати ролики пилки на стрічковій пилорамі

Направляючі ролики пилки визначають положення пилки відносно станини. Правильне встановлення роликів надає додаткову стабільність пилці в пропилі. Встановлення роликів перевіряється за допомогою регулювальної лінійки, яка входить до комплекту стрічковопилкового верстата.

Рекомендований запас розхідних матеріалів для стрічковопилкового верстата Wood-Mizer

Коли працюєте на пилорамі, завжди потрібно мати невеликий запас деталей та розхідних матеріалів для вашого верстата. Наявність запчастин на заміну дозволяє виконувати замовлення на розпилювання, вкладаючись в термін, та уникати простоїв пилорами. Wood-Mizer підготував короткий список запчастин, які мають бути завжди напохваті.

Як розпиляти колоди на дошки: Способи розкрою деревини на стрічковій пилорамі

Існує багато методів розпуску деревини, серед яких пряме або суцільне розпилювання, випилювання бруса, просте розпилювання, розпилювання за сортами, яке рідко використовується у Європі, а також дуже цікавий спосіб розкрою колоди на чверті. Ознайомтесь з описом кожного із цих методів та їхніми назвами англійською, що може згодитись у подальшому пошуку інформації в інтернеті.

Позиції 1 до 6 з 9 загалом

Page
Privacy Policy