Технічні поради

Cеріал Swedish Homestead: Як верстат Wood-Mizer LT40 розпилює колоду від початку і до кінця

Симеон Фукс і його батько Гельмут Фукс – експерти в розпилюванні деревини, тому що вже 15 років є власниками верстата Wood-Mizer LT40. «В цьому відео ми вирішили показати, як розрізати колоду від початку і до кінця на стрічковопилковій пилорамі, щоб ви повністю відчули цей процес», - каже Симеон.

Отримайте безкоштовну електронну книгу «Як поліпшити роботу стрічкової пилки»

Команда Wood-Mizer підготувала eBook-брошуру в форматі PDF для завантаження, в якій зібрані найпопулярніші статті з вебсайту компанії, присвячені роботі з стрічковими пилками. Електронна книга «Як покращити роботу стрічкової пилки» українською мовою стане в нагоді і досвідченим користувачам, і новачкам: професіонал освіжить свої знання, а початківець –дізнається багато корисного.

Деревообробні лінії Wood-Mizer: зростання обсягів виробництва при скороченні витрат

Деревообробні лінії Wood-Mizer складаються з декількох деревообробних верстатів, об'єднаних для виробництва пиломатеріалів більш контрольованим і ефективним способом. Ці лінії розробляються індивідуально з урахуванням конкретних умов і вимог на кожному виробництві.

Cеріал Swedish Homestead: Як проріджувати ліс і виготовляти дрова

Симеон Фукс та його брат – шведські фермери – розповідають, як вони керують власною лісовою ділянкою, які принципи в основі проріджування лісу застосовують, як зрізані березові стовбури переробляють на дрова.

Cеріал Swedish Homestead: Не думай про швидкі гроші – думай про якість продукції

Продовжуємо розповідь про шведську ферму Swedish Homestead. Гельмут Фукс, засновник ферми, ділиться тим, як наполеглива праця на верстаті LT40 перетворила його пилораму у вигідну інвестицію.

Розвідні верстати Wood-Mizer для підготовки стрічкових пилок до роботи

Щоб розрізати колоди на брус і дошки найвищої якості, необхідно правильно обслуговувати стрічкові пилки, загострюючи їх і виконуючи розведення зубів. Тільки правильно підготовлена стрічкова пилка забезпечує якість різання.

Позиції 13 до 18 з 24 загалом