Як вибрати найкращий ІНСТРУМЕНТ Wood-Mizer TOOLS

Автор: Marcin Kozłowski, PR Specialist

 

Wood-Mizer пропонує широкий асортимент ріжучого інструменту для теслярів та пилорамників, включаючи циркулярні пилки, ножові головки для стругання та фрезерування, стругальні ножі, дрилі та рамні пилки. Інструмент Wood-Mizer добре відомий своєю міцністю, високою функціональністю та надійністю. Він призначений як для обладнання Wood-Mizer, так і для верстатів інших марок.

 

Переваги інструменту Wood-Mizer TOOLS

Компанія Wood-Mizer вивела на ринок лінійку ріжучого інструменту TOOLS у 2016 році. З цим інструментом можна виготовляти продукцію найвищої якості, працюючи комфортно та безпечно.

Інструмент для різання дерева виготовляється з високоякісних матеріалів з використанням передових технологій виробництва. Кожен етап виробництва проходить строгий контроль якості з високотехнологічними вимірювальними приладами.

«Інструменти Wood-Mizer TOOLS є надзвичайно довговічними. Їх термін служби довший, ніж у аналогів», - каже Ярослав Урбанські, менеджер з продукції Wood-Mizer TOOLS. "Для нас найважливіша якість та безпека в роботі, тому ми приділяємо велику увагу якості сировини для цих інструментів».

«Дискові пили Wood-Mizer зарекомендували себе як пилки, що володіють найвищою ріжучою здатністю».

 

 

Користувачі вибирають інструмент Wood-Mizer, так як він гарантує якість готових матеріалів. Пилки та ножі довше залишаються гострими, тому оператор економить час на переточуванні та встановленні на верстат. Гострий інструмент також означає менше тертя при різанні та меншу потужність, яку споживає електродвигун», — зазначає Ярослав Урбанські.

Для виробництва інструментів Wood-Mizer використовує передові технології. Диски для циркулярних пилок проходять спеціальну термічну та хімічну обробку, яка збільшує міцність корпусу диска. Лезо з чорним корпусом створює менше тертя, запобігаючи налипанню стружки та тирси до леза. Крім того, посилення лез підвищує їх стабільність у роботі та запобігає перегріву, що призводить до збільшення терміну служби та підвищення якості кінцевої продукції.

Ріжучі інструменти Wood-Mizer використовують карбід із ретельно підібраним хімічним складом, що забезпечує належну твердість, витривалість та стійкість. Для дискових пилок також важливо вибрати відповідну геометрію зубів. Дискові пили Wood-Mizer забезпечують більш тривалий час роботи між переточками, більшу кількість оброблюваної деревини або більшу кількість можливих переточувань на один інструмент.

 

 

Верстати, сумісні з інструментами Wood-Mizer TOOLS

Компанія представила серію TOOLS одночасно iз введенням на ринок нового обрізного верстата Wood-Mizer EG300, який можна переробити в багатопил з п'ятьма дисковими пилками, доступними у каталозі TOOLS.

Асортименти TOOLS значно розширилися, коли компанія Wood-Mizer представила стругально-фрезерні верстати з ріжучими головками та стругальними ножами, також доступними в асортименті TOOLS. Багатоголовкові стругально-фрезерні верстати Wood-Mizer здатні виробляти кінцевий продукт після одного проходу через верстат. У розпорядженні оператора є широкий вибір прямих ножів із швидкорізальної сталі, твердосплавної сталі та ножів з покриттям зі збільшеним терміном служби, а також лінійка формувальних ножів.

Верстати Wood-Mizer, оснащені різальними інструментами TOOLS, це:

  • Кромкообрізні та багатопильні верстати EG100, EG250, EG300, EG350 та двовальний багатопил MR200.
  • Стругальні приставки для бруса MP100 та MP150
  • Стругально-фрезерні верстати МР365, МР360, МР260, МР220, МР200, МР180, МР160
  • Стругальний верстат з поворотним столом MS300 та фрезерний верстат з вертикальним шпинделем MF130
  • SlabMizer MB200 для шліфування деревини великої площі.

Інструменти Wood-Mizer відповідають стандартам ЄС, і тому вони популярні серед користувачів верстатів інших марок.

 

 

Застосування ріжучого інструменту TOOLS

Інструменти TOOLS призначені для обробки масивної деревини твердих та хвойних порід, клеєної деревини та деревних матеріалів, фанери, ДСП, ламінованих плит, плит МДФ та ХДФ та інших твердих однорідних матеріалів. Каталог TOOLS також включає пильні диски, що використовуються в деревообробних верстатах Lucas та Peterson.

Друга за величиною група ріжучого обладнання TOOLS - це стругальні головки та ножі, використовуються у стругально-фрезерних верстатах Wood-Mizer. У каталозі є прямі ножі, ножі із зубчастою тильною стороною, стругальні ножі HS та HW, а також профільні ножі. Широкий вибір ножів дозволяє випускати дерев'яні вироби будь-якої форми.

Ще одна група інструментів Wood-Mizer TOOLS – лінійка наскрізних свердел, свердел Dowell та розточувальних циліндричних свердел. Вони є у вигляді монолітних твердосплавних свердел, свердел з наконечниками або напаяними свердлами.

Остання група інструменту TOOLS - це лінійка рамних пилок, призначених для вертикального розпилювання. Ці леза виготовляються із високоякісної сталі Uddenholm або Krupp і відрізняються підвищеною міцністю та стійкістю. Пропозиція включає в себе рамні пилки для пружинного устаткування, хромовані пилки та пилки зі стеліту.

 

 

Як вибрати та замовити інструменти Wood-Mizer TOOLS

Для зручності користувачів усі інструменти в каталозі Wood-Mizer TOOLS мають чітке маркування відповідно до міжнародних стандартів. На інструменті та на упаковці є логотип Wood-Mizer, що свідчить про оригінальність продукту. Крім того, літерні символи вказують на призначення інструменту та його технічні параметри – зовнішній та внутрішній діаметри, кількість зубів, ширину твердого сплаву, товщину леза, кількість прямих зубів. Щоб полегшити клієнтам повторне замовлення, продукція Wood-Mizer TOOLS позначається унікальним номером позиції, ідентичним на коробці, на виробі, в каталозі та у внутрішній мережі підприємства.

Щоб отримати каталог Wood-Mizer TOOLS, зверніться до місцевого представництва Wood-Mizer.

На додаток до вибору інструментів у каталозі можна знайти величезну практичну інформацію про маркування, застосування, таблиці, технічні креслення та фотографії продуктів. Каталог TOOLS допоможе вам замовити продукцію відповідно до ваших потреб.

Деякі спеціалізовані таблиці та формули можуть допомогти у виборі параметрів різання.

Вибір інструменту не обмежується лише технічними характеристиками, зазначеними в каталозі або на сайті компанії. «Наші фахівці готові проконсультувати клієнтів при замовленні спеціального інструменту. Виробництво спеціального інструменту відповідає нормам та стандартам найвищої якості та безпеки роботи», — зазначає Ярослав Урбанскі.

 


 

Робота з різальними інструментами

Ми рекомендуємо використовувати інструмент TOOLS не тільки на обладнанні Wood-Mizer, але й на інших верстатах, доступних на ринку.

Встановлення різальних інструментів на верстатах Wood-Mizer просте і вимагає мінімальних витрат часу. Ріжучі інструменти Wood-Mizer можна переточувати на різних верстатах.

Переточування у спеціалізованій майстерні буде оптимальним варіантом для тих, хто не має досвіду або хоче заощадити час. «Великою перевагою є тривалий термін служби інструментів Wood-Mizer, тобто їх не потрібно надто часто переточувати. Ці інструменти довше залишаються гострими та допомагають підвищити ефективність роботи», — каже Ярослав Урбанські.

Wood-Mizer надає 2-річну гарантію на продукцію TOOLS та стандартну технічну підтримку для верстатів Wood-Mizer. «Перш ніж надсилати замовлення на новий продукт TOOLS, ми пропонуємо звернутися до відділу обслуговування клієнтів або відділу продажу. Наші спеціалісти готові допомогти у виборі правильних параметрів різання для бажаної операції, що підвищить ефективність та точність роботи», - зазначає Ярослав Урбанські.