Високопродуктивний промисловий деревообробний верстат Wood-Mizer WB2000

Відео має субтитри. Щоб перекласти субтитри на вашу мову, натисніть кнопку «Налаштування» у нижньому правому куті відео та виберіть «Перекласти субтитри».

Високопродуктивна промислова пилорама Wood-Mizer WB2000 розроблена спеціально для деревообробних підприємств, що випускають величезні обсяги продукції. З моменту появи на ринку, верстати WB2000 вже встановлені та успішно працюють на шести континентах, що супроводжуються якісним сервісом від дистриб'юторської мережі Wood-Mizer.

Верстат WB2000, здатний різати стрічковими пилками шириною 50 мм, 75 мм або 100 мм, що поєднує у собі підвищений вихід продукції з деревини за рахунок технології тонкого пропилу з довговічністю та надійністю, які потрібні для високопродуктивних операцій. Крім того, стрічкові пилки для WB2000 можна підготувати самостійно за допомогою швидкої, точної та доступної технології із заточуваним диском CBN, а не покладатися на дорогий заточувальний сервіс на стороні.

 

 

Оснащений високопродуктивними функціями, верстат WB2000 включає потужний електродвигун 30 кВт або 37 кВт, міцну конструкцію, низькі експлуатаційні витрати, відеосистему з двома камерами, що працюють у реальному часі, та найточнішу електронну лінійку. Верстат WB2000 здатний розпилювати колоди великих діаметрів з м'якої, твердої та надтвердої тропічної деревини. Верстат WB2000 можна використовувати як автономну пилораму для розпилу колоди від початку до кінця або як вбудований верстат першого ряду існуючої лісопильної лінії, а також як обладнання для пиляння нестандартних колод або виконання індивідуальних замовлень.

 

Технічні характеристики промислової пилорами Wood-Mizer WB2000

  • Надпотужна конструкція ріжучої голови з чотирма опорами на здвоєних рейках
  • Пиляння стрічковою пилкою шириною 50 мм, 75 мм або 100 мм
  • Вантажопідйомність колоди 6 тон
  • Пряма трансляція процесу пиляння через відеосистему з 2 камерами (можливість додати ще 2 камери на замовлення)

Встановлена на піднесенні станція керування дозволяє одному оператору контролювати всі функції розпилювання та гідравлічного маніпулювання колодою, маючи при цьому ясний огляд зони пиляння. На сенсорний екран HMI виводяться налаштування ріжучої голови, такі як розміри дошки та бруса, а також поточна висота голови, подача та потужність на пилку. Крім того, електронна лінійка та джойстики забезпечують оператору точне керування всіма функціями пиляння та переміщення колод, а також дозволяють керувати швидкістю гідравліки. Гідравлічні функції включають затискач для колод, вертикальні бічні опори, двонаправлений ланцюговий поворотний механізм та приводні ролики для позиціонування колоди та видалення бруса.

 

 

Промисловий стрічковопилковий верстат Wood-Mizer WB2000 доступний по всьому світу. Для замовлення зв'яжіться з місцевим представником Wood-Mizer. Щоб отримати додаткову інформацію, відвідайте сторінку WB2000 в онлайн каталозі.


***