Що потрібно знати про стрічкові пилки Wood-Mizer DoubleHARD

Автор: Wood-Mizer, Europe

 


Універсальні стрічкові пилки Wood-Mizer DoubleHARD мають репутацію одного із самих надійних і якісних інструментів в деревообробній галузі. Пилки DoubleHARD отримали своє ім'я завдяки тому, що компанія Wood-Mizer використовує в їх виробництві високоякісний сталевий сплав і зміцнює кожен зуб методом електромагнітної індукції. В результаті отримуємо надійну стрічку, яка забезпечує вдвічі більшу міцність і вдвічі довший термін експлуатації між заточками в порівнянні з пилками, виготовленими із стандартної вуглецевої сталі.

 

 

Є причина, чому пила DoubleHARD настільки особлива, і чому вона стала однією з найпопулярніших стрічкових пилок в галузі деревообробки. Пилки DoubleHARD міцні, довговічні, вони не рвуться передчасно. Кожен зуб чітко розводиться за допомогою комп'ютерного обладнання і повністю проточується абразивним кругом CBN, що має форму профілю зуба. Всі пилки Wood-Mizer проходять контроль якості на більш ніж 100 тестах, починаючи від сировини і закінчуючи фінальною заточкою.

 

 

Ось що говорять про пилки DoubleHARD власники станків Wood-Mizer.

«На нашій фермі ми пиляємо цими пилками дуб. У нас ніколи не було проблем з DoubleHARD», - ділиться своїми враженнями власник ферми Копфорда Алекс Джинджелл (Alex Gingell) з Англії.

«Я пробував різні пилки в роботі, але, в кінці кінців, вибрав DoubleHARD через довготривалість експлуатації. Ці пилки дають саме краще співвідношення витрат на кількість розпиленого матеріалу. Вони окупають себе», – розповідає Олександр Гайдаржи, Власник пилорами з України.

“DoubleHARD – це відмінна пилка за гарною ціною. Вона прекрасно пиляє і тверді породи, і м'які», - говорить Мохд Назмі (Mohd Nazmi), шкільний вчитель і столяр з Малайзії, який відкрив свою меблеву майстерню.

 

 

Випустивши понад 100,000 стрічковопилкових пилорам, які працюють сьогодні більш ніж у 100 країнах, Wood-Mizer інвестував у розробку геометрії стрічкових пилок, щоб забезпечити успіх у пилянні будь-якої деревини по всьому світу. Пилки DoubleHARD виготовляються в різних варіантах ширини, товщини та профілю зуба для вирішення і універсальних, і специфічних задач пиляння, чи то йдеться про розпилювання замерзлої або сучкуватої деревини, м'яких або твердих порід, а також у всіх випадках, коли важлива економія сировини за рахунок тонкої технології пропилу.

 

 

Wood-Mizer випускає пилки з наступними варіантами профілю зуба (кут захвату):

– Найменший кут охоплення; використовується для розпилювання мерзлої деревини, щільних твердих порід і м'якої деревини з великою кількістю сучків.

– Міцний універсальний профіль пилки з хорошою здатністю видаляти тирсу; застосовується на верстатах високої потужності 18,4 кВт (25 к.с.) і більше, при розпилюванні твердих порід деревини.

Turbo 7° – Випускаються тільки компанією Wood-Mizer, пилки з цим високопродуктивним профілем і агресивним заднім кутом нахилу 39 ° розроблені спеціально для екстремально твердих і екзотичних порід деревини, що розпилюються на верстатах потужністю 18,4 кВт (25 к.с.) і більше.

Turbo 747 – Пилки цього профілю випускаються тільки компанією Wood-Mizer і можуть працювати на верстатах будь-якої потужності. Вони мають глибокі пазухи для кращого видалення тирси, екстремально великий задній кут нахилу 47 ° для більш високих швидкостей подачі і гострі точки проникнення в деревину для підвищення точності розпилювання.

– Розроблено для верстатів низької потужності 18 кВт (24 к.с.) і нижче, щоб розпилювати мерзлу деревину, тверді породи і колоди малого діаметру.

10° – Дуже популярні універсальні стрічкові пилки для верстатів усіх рівнів потужності при розпилюванні змішаних твердих порід деревини, таких як червоний дуб, вишня, горіх, м'який клен і тополя.

Vortex™ – Випускаються тільки компанією Wood-Mizer, ці пилки унікального профілю зуба здатні видаляти практично всю тирсу з поверхні дошки за рахунок великого простору пазухів зубів.


Зв'яжіться з місцевим представником Wood-Mizer, щоб замовити стрічкові пилки DoubleHARD.

Отримайте безкоштовну електронну книгу

Хочете дізнатися, як поліпшити роботу стрічкової пилки і продовжити її термін експлуатації? Підпишіться на щомісячну розсилку Wood-Mizer і Ви отримаєте eBook - брошуру в форматі PDF з статттями про стрічкові пилки, технічними рекомендаціями і посиланнями на корисні відео.