Технічні поради

Cеріал Swedish Homestead: Як безпечно і точно вирубати дерево

Фермер Симеон Фукс розповідає про перевірені методи, які використовують шведські лісозаготівельники для вирубки дерев. Існують різні методи рубки дерев. В Швеції молоді лісоруби цінують традиції і досвід старших поколінь. Симеон не виключення. Симеон вже більше десяти років займається лісозаготівлею і вважає, що його метод, точність і професіоналізм рубки прийшли від старших, які навчили його всьому, що потрібно знати про рубку дерев.

Як замінити стрічкову пилку на шківах у пилорамі?

Заміна стрічкової пилки - одне з основних завдань обслуговування стрічкового верстата. Дотримуючись наведених нижче порад, ви зможете швидко, безпечно та правильно встановити нове лезо на шківи.

Cеріал Swedish Homestead: Як верстат Wood-Mizer працює надворі взимку

У цьому відео шведський фермер Симеон Фукс пояснює, що з верстатом Wood-Mizer LT40 його ферма може отримувати прибуток в будь-яку пору року. Після 15 років використання і 5,000 годин розпилювання, пилорама Wood-Mizer продовжує сумлінно працювати навіть надворі при мінусових температурах.

Як замінити стругальний ніж у стругально-фрезерному верстаті

Стругально-фрезерні верстати Wood-Mizer призначені для економічного та ефективного виготовлення готових виробів із дерева. Wood-Mizer пропонує безліч прямих стругальних ножів та профільованих фрезерних ножів, які можна легко встановити на фрезерну головку для перемикання між різними профілями виробленого матеріалу. У цих відеороликах пояснюється, як швидко та легко замінити ріжучі ножі на стругальних верстатах Wood-Mizer.

Cеріал Swedish Homestead: Чому потрібні вирубувати старі дерева

Як правильно впорядковувати лісову ділянку? Симеон Фукс розмірковує про переваги вирубки дерев та власну філософію захисту навколишнього середовища у порівнянні з тим, щоб просто залишити все як є і не чіпати цей ліс.

Чому рвуться стрічкові пилки

Вісім основних причин передчасного розриву стрічкової пилки, на які потрібно звернути увагу, працюючи на пилорамі. Скільки годин повинна відпрацювати стрічкова пилка або скільки кубометрів вона повинна нарізати перш, ніж стоншиться або порветься? Відповіді на ці питання залежать не тільки від якості самої пилки. У статті ми розповімо, на що потрібно звернути увагу при роботі на стрічковій пилорамі, щоб уникнути передчасного розриву пилки і подовжити термін її експлуатації.

Позиції 7 до 12 з 24 загалом