Як безпечно розпакувати стрічкові пилки з коробки

Автор: Wood-Mizer, Europe

 

Представляємо навчальне відео про те, як безпечно розпакувати полотна стрічкових пилок для пилорами з плоскої упаковки та підготувати їх до роботи на верстаті.

Коли ваші пилки для стрічкової пилорами прибудуть, важливо знати, як безпечно розпакувати їх та підготувати до розпилювання. Завжди надягайте захисні окуляри та рукавички під час роботи зі стрічковими пилками.

1. Уважно подивіться інструкцію на коробці, щоб переконатися, що ви розташували коробку правильною стороною вгору. Розріжте ножем пакувальні ремені та відкрийте коробку.

 

unpack 1unpack 1
unpack 2unpack 2

 

2. Коли коробка відкрита, перед вилученням пилки з коробки переконайтеся, що зуби пилок спрямовані вниз, у бік від вашого тіла, а металевий затискач фіксує їх. Розріжте пластикову стяжку, що скріплює пилки.

 

meta clipmeta clip

 

3. Якщо пилки упаковані в плоску коробку, візьміться за внутрішню пилку. Звільніть його від пилок у коробці і стисніть, щоб провести через отвір металевого затиску.

 

guidebladeguideblade

 

4. Твердо тримайте звільнену пилку в руках, щоб продовжувати виймати її з коробки.

 

free bladefree blade

Отримайте безкоштовну електронну книгу

Хочете дізнатися, як поліпшити роботу стрічкової пилки і продовжити її термін експлуатації? Підпишіться на щомісячну розсилку Wood-Mizer і Ви отримаєте eBook - брошуру в форматі PDF з статттями про стрічкові пилки, технічними рекомендаціями і посиланнями на корисні відео.

Subscribing indicates your consent to get email updates from Wood-Mizer and acceptance of Wood-Mizer's Privacy Policy terms.

***