Технічні поради

Загострювальні верстати Wood-Mizer – огляд устаткування та рекомендації з загострювання стрічкових пилок

Щоб стрічковопилковий верстат ефективно і точно розрізав деревину, стрічкова пилка повинна бути підготовлена належним чином. В процесі різання навіть найкращий інструмент рано чи пізно затупиться, лезо втратить здатність ефективно відновлюватися, а зуби втратять правильну форму. Є спосіб повернути пилці її здатність різати! Необхідно загострювати леза, використовуючи загострювальний верстат. Після загострювання потрібно зробити розведення зубів, щоб підготувати пилку до роботи.

Геометрія стрічкової пилки. Як правильно підібрати профіль зуба стрічкової пилки для Вашого верстата і типу деревини

Використання оптимально підібраної стрічкової пилки - це ключ до збільшення обсягів розпилювання, поліпшенню якості різу і зниження виробничих витрат. Wood-Mizer виготовляє найширший асортимент пилок для деревини з більш ніж 100 комбінаціями в залежності від профілю зуба, ширини, товщини, кроку зуба і матеріалу пилки. Через велику кількість доступних опцій, є сенс розібратися у параметрах стрічкових пилок, щоб зробити найбільш оптимальний і економічно виправданий вибір саме для ваших завдань з розпилювання.

Деревообробні верстати Wood-Mizer - Часті питання

Фахівці Wood-Mizer - менеджер з продукції Радослав Адамкевич та інженер технічної підтримки Адріан Бугу - відповідають на запитання, які стосуються стругальних верстатів Wood-Mizer.

Як збільшити термін експлуатації стрічкової пилки

Регулярне техобслуговування пилорами, знання про правила використання стрічкової пилки і увага до деяких деталей під час розпилювання допоможе Вам уникнути передчасного розриву пилки або нерівних пропилів.

Як правильно підібрати стрічкову пилку Wood-Mizer

Стрічкові пилки Wood-Mizer виробляються в Європі, якість їх роботи перевіряється більш ніж в 100 тестах і пробах, від вибору сировини до остаточного загострювання. Кожна пилка Wood-Mizer проходить заводське розведення на обладнанні з комп'ютерним управлінням і загострювання з використанням технології суперабразивного шліфування для забезпечення найвищої якості роботи. Сумісні з стрічковопилковими верстатами різних марок, стрічкові пилки Wood-Mizer забезпечують високу якість, точність та продуктивність. Wood-Mizer випускає стрічкові пилки будь-якої довжини під замовлення.

Як розпилювати деревину на стрічковій пилорамі в холодну погоду

Якою б суворою не була зима, справжнього розпилювальника морози не лякають. Ось кілька корисних порад, які допоможуть впоратись з зимовим розпилюванням, коли температури знижуються, а колоди починають замерзати. Приділивши увагу належному обслуговуванню пилорами та пилок, ви зможете успішно працювати на верстаті всю зиму!

Позиції 19 до 24 з 24 загалом

Page