Wilson Enterprises нарощує обсяги виробництва з лісопильною лінією WB2000

Автор: Olivia Eaker, Wood-Mizer

Wilson Enterprises нарощує обсяги виробництва з лісопильною лінією WB2000

 

Сімейна компанія Wilson Enterprises зі штату Мічиган, заснована в 1985 році, випускає якісні вироби з деревини для домашнього декору, будівництва та ремісників. Нещодавно компанія інвестувала у промисловий лісопильний верстат Wood-Mizer WB2000, щоб самостійно переробляти круглі колоди в готову продукцію, яка пропонується майже у 5000 роздрібних магазинах по всій території США.

 

Wilson EnterprisesWilson Enterprises

 

Від підсобного робітника до власника підприємства

Власник компанії Джеррі Вільсон з юних років захопився деревообробкою. Підлітком він підробляв на місцевому лісовому складі. Він рано почав накопичувати професійні знання та зрозумів, що хоче працювати у цій галузі.

 

LogsLogs

 

Джеррі заснував компанію Wilson Enterprises і зайнявся ручним плетінням хвойних вінків і гірлянд, а потім захопився будівлею хатин та будиночків у лісі. «Бізнес із гірляндами був у мене понад 20 років», - розповідає Джері. «Я володів будівельною компанією, і ми будували лісові будиночки по всьому Мічигану. Ми також випускали пиломатеріали зі шпунтованим з'єднанням для будівництва будиночків. Ми почали з виробництва товарів для ремісників та поступово виросли до готових виробів, дерев'яних камінних полиць. Згодом ми розробили та впровадили інші продукти з пиломатеріалів та шпунтованих заготовок».

 

PackagingPackaging
Andrea Operating SawmillAndrea Operating Sawmill

 

Від колод до готової продукції

Тут ми все робимо самостійно. Ми купуємо колоди, розпилюємо їх на пилорамі, пропускаємо через багатопил, у нас тут чотири великі сушарки, тому все сушиться в цеху», - каже Джеррі. "Фактично, ми переробляємо деревину до готового продукту, від початку до кінця".

 

Andrea WorkingAndrea Working

 

«Майже вся наша деревина надходить із Мічигану та північного Вісконсіна», - продовжує Джеррі. Компанія Wilson Enterprises, як правило, купує колоди діаметром 20-91 см. На своєму стрічковопилковому верстаті вони можуть розпилювати колоди довжиною до 6,1 м, але, в основному, орієнтуються на стандартну довжину від 2,4 до 3,6 м.

 

Andrea on SawmillAndrea on Sawmill

 

Головний оператор пилорами Андреа Валечка розповіла, що вони розпилюють такі породи деревини, як береза, клен, липа, осика та кедр, а також червона та біла сосна, які застосовуються для виготовлення камінних полиць та вагонки. «Тут, справді, гарне робоче середовище, де можна навчитися працювати руками та знати весь процес від початку до кінця. Тому що ми починаємо від необробленої колоди і через сушіння доводимо процес до готового продукту», - каже Андреа.

MachineMachine
wb2000 w logwb2000 w log
wb2000wb2000

 

Щоб задовольнити попит на продукцію, компанія Wilson Enterprises придбала промислову лісопильну систему Wood-Mizer, яка, крім лісопильного верстата WB2000, включає також шестиголовий горизонтальний стрічковий багатопил, кромкообрізний верстат і конвеєрну систему для транспортування матеріалу. "З роками наш парк обладнання виріс: ми почали з дуже маленької пилорами, а тепер перейшли на промисловий лісопильний комплекс Wood Mizer", - каже Джеррі. «Ми маємо WB2000, це промислова пилорама. Ми хотіли такий верстат, щоб він прослужив довго, і коли ми його отримали, одразу було видно, наскільки добре він зроблений. Він прослужить довше за будь-який інший стрічковопилковий верстат на ринку».

 

planksplanks

 

Лісопильний цех Wilson Enterprises переробляє від 28 до 35 кубометрів деревини на день. "Цей верстат забезпечує стабільний потік пиломатеріалів і, дійсно, допомагає нашій компанії рости", - сказав Джеррі. «Сервіс Wood-Mizer дуже добрий. Фахівці Wood-Mizer приїхали до нас на об'єкт, обговорили з нами наше бачення, що нам варто використовувати і що підійде найкраще. Після того, як WB2000 був встановлений і ми пропрацювали близько місяця, вони знову приїхали і допомогли нам освоїти деякі прийоми, краще вивчити програмне забезпечення та роботу верстата».

HR700HR700

 

Разом з промисловою пилорамою WB2000 у компанії Wilson Enterprises також встановлений промисловий кромкообрізний верстат Wood-Mizer та горизонтальний стрічковопилковий верстат HR700. «Шестиголовий верстат робить весь процес ефективнішим. Спочатку ми вирізаємо брус із колод на верстаті WB2000, а потім розпускаємо цей брус на заготовки за допомогою HR700», - каже Джеррі. Горизонтальний багатопил HR700 збільшує продуктивність за рахунок розпуску колоди відразу на сім дошок за один прохід через механізм з шістьма головами. Готовий пиломатеріал після стрічковопилкового верстата WB2000 надходить на сортувальний стіл, звідки він передається, або на багатопил, або на обрізний верстат. «Це дуже простий, ефективний та дієвий спосіб виробництва пиломатеріалів», - сказав Джеррі.

conveyorconveyor
conveyor tableconveyor table

 

Компанія Wilson Enterprises продає пиломатеріали місцевим складам та приватним клієнтам. «Ми також продаємо через Amazon, і ми маємо власний Інтернет-магазин», - розповідає Джеррі. "У нас є свій відділ доставки, і ми привозимо свою продукцію замовникам прямо додому". «Зараз ми продаємо наші вироби з деревини майже 5000 роздрібних магазинів по всій країні», - сказав Джеррі.

woodplankswoodplanks

  

У міру того, як компанія Wilson Enterprises продовжує зростати, розширюється й лінійка їхньої продукції. "Клієнтам подобається той факт, що вони можуть купувати пиломатеріали безпосередньо на виробництві", - сказав Джеррі. "Ми раді тому, що можемо рости разом з обладнанням Wood-Mizer".

 

edgesedges
finishedfinished

***

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!