Нове відео! Подивись першим - обіцянка деревообробника

Автор: Wood-Mizer, Europe

Пам’ятаю, як вперше майстрував з деревини на уроках праці у школі. Мені вдалось виготовити щось власноруч, створити завершений проєкт. Так почалась моя любов до дерева.

Я бачив, як сильно змінювалась деревообробна промисловість за ці роки. Раніше розпилювання було важкою роботою для великих пилорам. Мільйони колод, які не підходили за розміром до обладнання, залишали у лісі як непридатні.

Все змінилось у 1980-х роках, коли в невеликому гаражі в Америці почалась стрічковопилкова революція. Два молодих підприємці вирішили створити новий тип верстата. Пилораму, на якій будь-хто де завгодно у світі зможе безпечно перетворювати деревину в пиломатеріали. Верстат, який можна привезти до колод, а не навпаки. Пилорама, яка б витягувала цінність з колоди до останнього шматочка деревини, про що навіть мріяти не можна було з великими верстатами.

Хоча всі навколо казали, що це неможливо, перший верстат Wood-Mizer став справжньою інновацією у деревообробній промисловості. Використовуючи тонкі стрічкові пилки, цей верстат виготовляє більше дошок з кожної колоди, витрачає менше енергії на розпилювання, а деревина з повалених дерев в лісі або в місті тепер може бути врятована зусиллями однієї людини просто на місці.

Вперше така людина як я змогла почати власну справу в деревообробці або реалізувати проєкт своєї мрії, пов’язаної з деревиною. Пройшло зовсім небагато часу, і компанія Wood-Mizer перетворилась на глобального лідера, а верстати Wood-Mizer почали використовувати у всьому світі.

Зараз шанувальники деревини, фермери, звичайні та комерційні пилорами, деревообробні компанії, виробники меблів, тари і піддонів та багато інших довіряють обладнанню Wood-Mizer, щоб заробляти на життя або йти за мрією.

Як і десятки тисяч деревообробників до мене, я мріяв мати власну пилораму - і не просто пилораму - це мав бути верстат Wood-Mizer.

Ставши частиною товариства власників верстатів Wood-Mizer, я почав більше співпрацювати з компанією, не будучи її власником, і зрештою став генеральним директором цієї неймовірної світової спільноти Wood-Mizer.

Відвідуючи наших клієнтів та деревообробні фабрики по всьому світу, я на власні очі бачу переваги технології Wood-Mizer.

З новим облананнями, зростаючими виробничими можливостями та новими локалізаціями наших представництв ми завжди прагнемо допомогти кожному клієнту Wood-Mizer досягти успіху.

Упродовж багатьох років Wood-Mizer розширює свій асортимент і зараз пропонує обладнання практично для будь-якого виду обробки деревини - від круглого лісу до готової продукції.

Місія Wood-Mizer значно ширша, ніж просто продаж техніки. Наші засновники були людьми віри та переконання, і ці ідеали залишаються частиною того, ким ми є - служителями наших товарист та вдячними вартовими природних ресурсів.

Якщо будуєте бізнес чи здіснюєте мрію, як це відбувається зі мною, Wood-Mizer прагне до вашого успіху. Це моя обіцянка до вас як деревообробника.

Джон Сміт, Президент і генеральний директор Wood-Mizer

Privacy Policy