Відкриваємо бізнес з мобільною пилорамою

Чи може пилорама берегти ліс?

Це запитання видається парадоксальним – та тільки на перший погляд... У далекому 1978 році двоє друзів в американському місті Індіанаполіс почали винаходити пилораму на колесах. Їхня ідея була на диво простою: якщо пилорама приїде в ліс і розпиляє деревину на дошки, то з лісу потрібно буде вивозити готову продукцію, а не колоди, що дасть суттєву економію транспортних витрат.

Cеріал Swedish Homestead: Як безпечно і точно вирубати дерево

Фермер Симеон Фукс розповідає про перевірені методи, які використовують шведські лісозаготівельники для вирубки дерев. Існують різні методи рубки дерев. В Швеції молоді лісоруби цінують традиції і досвід старших поколінь. Симеон не виключення. Симеон вже більше десяти років займається лісозаготівлею і вважає, що його метод, точність і професіоналізм рубки прийшли від старших, які навчили його всьому, що потрібно знати про рубку дерев.

Cеріал Swedish Homestead: Чому потрібні вирубувати старі дерева

Як правильно впорядковувати лісову ділянку? Симеон Фукс розмірковує про переваги вирубки дерев та власну філософію захисту навколишнього середовища у порівнянні з тим, щоб просто залишити все як є і не чіпати цей ліс.

Cеріал Swedish Homestead: Як верстат Wood-Mizer LT40 розпилює колоду від початку і до кінця

Симеон Фукс і його батько Гельмут Фукс – експерти в розпилюванні деревини, тому що вже 15 років є власниками верстата Wood-Mizer LT40. «В цьому відео ми вирішили показати, як розрізати колоду від початку і до кінця на стрічковопилковій пилорамі, щоб ви повністю відчули цей процес», - каже Симеон.

Cеріал Swedish Homestead: Як проріджувати ліс і виготовляти дрова

Симеон Фукс та його брат – шведські фермери – розповідають, як вони керують власною лісовою ділянкою, які принципи в основі проріджування лісу застосовують, як зрізані березові стовбури переробляють на дрова.

Cеріал Swedish Homestead: Не думай про швидкі гроші – думай про якість продукції

Продовжуємо розповідь про шведську ферму Swedish Homestead. Гельмут Фукс, засновник ферми, ділиться тим, як наполеглива праця на верстаті LT40 перетворила його пилораму у вигідну інвестицію.

Послуги мобільною пилорамою – як це працює?

П’ять порад від досвідченого мобільного розпилювальника з Шотландії. Подивіться інтерв’ю повністю, щоб дізнатись більше про розпилювання деревини на мобільній пилорамі.

Cеріал Swedish Homestead: Шукаєте хобі, яке приносить гроші? Подумайте про пилораму!

Шведський юнак дає три поради, на що звернути увагу, коли купуєш пилораму. Представляємо серію домашнього відео, яка розповідає про три покоління німецько-американської сім’ї, яка налаштувала свій побут на великій фермі у самому серці Швеції.