Cеріал Swedish Homestead: Шукаєте хобі, яке приносить гроші? Подумайте про пилораму!

Автор: Wood-Mizer, Europe

 

Шведський юнак дає три поради, на що звернути увагу, коли купуєш пилораму.

 

Представляємо серію домашнього відео, який розповідає про три покоління німецько-американської сім’ї, яка налаштувала свій побут на великій фермі у самому серці Швеції. У 2002 році батьки Гельмут та Сюзанна Фукс переїхали з Німеччини, щоб здійснити свою мрію про покупку та відродження старої ферми. Поступово ця пристрасть захопила їхніх сімох дітей, які тепер продовжують сімейну справу. Swedish Homestead Channel на YouTube ділиться корисними порадами, неймовірними історіями, мудрістю поколінь про справжнє життя на фермі.

Від свого батька Гельмута Симеон дізнався, що пилорама – цінна інвестиція. Коли Гельмут купив пилораму Wood-Mizer LT40 Super, він рішуче був налаштований довести, в першу чергу, самому собі, що ця пилорама коштує своїх грошей. Через кілька років Симеон і його батько побачать, як переваги технології Wood-Mizer, якість пиломатеріалів і праця, яку вони вкладали в розпилювання колод, створили хобі, яке саме себе утримує.

Симеон наголошує на трьох аспектах, які треба враховувати при покупці пилорами. На відміну від більшості хобі пилорама приносить велику віддачу від інвестицій. Swedish Homestead використовує свій верстат для розпилювання не тільки власних колод, а й для виконання замовлень інших людей.

Друга перевага від пилорами, на думку Симеона, в тому, що це хобі може тривати довго. За 15 років їхній верстат LT40 Super вже відпрацював понад 5000 годин. Завдяки власній пилорамі ця шведська сім’я побудувала дерев’яний будинок з пиломатеріалів, які напиляли самостійно.

І найважливіше, що за ці роки Симеон та його сім’я за допомогою пилорами заробили в 10 разів більше, ніж заплатили за LT40 Super. Щоб купити верстат, вони взяли кредит, який вже давно виплатили, і, як каже Симеон, «здійснили свою мрію працювати на природі».

Публікується за згоди Swedish Homestead

 

***

Інші серії Swedish Homestead:

Як безпечно і точно вирубати дерево

Як верстат Wood-Mizer працює надворі взимку

Чому потрібні вирубувати старі дерева

Як верстат Wood-Mizer LT40 розпилює колоду від початку і до кінця

Як проріджувати ліс і виготовляти дрова

Не думай про швидкі гроші – думай про якість продукції

Шукаєте хобі, яке приносить гроші? Подумайте про пилораму!