Стійке керування лісами

Лісопиляння на верстаті Wood-Mizer LT40 у маєтку Балморал у Шотландії

З того часу, як у 1852 році принц Альберт придбав замок Балморал для англійської королеви Вікторії, замок став резиденцією королівської родини у Шотландії. Традиція така, що кожен наступний власник особисто зацікавлений в управлінні маєтком та його вдосконаленні. Керуюча компанія Balmoral Estate нещодавно придбала мобільну пилораму Wood Mizer LT40 WIDE, щоб більш ефективно доглядати ліси та зелені насадження, що оточують замок.

Стійке керування лісами для процвітання італійської провінції

В останні 20 років Consorzio Forestale Alta Val di Suza з італійської провінції Турін покладаються на стрічковопилкове обладнання Wood-Mizer для досягнення двох головних цілей невичерпного лісокористування – захисту навколишнього середовища та ефективного використання сировини.

Тривале та невичерпне використання громадських лісів у Каталонії із верстатами Wood-Mizer

Проект ММВВ, що об'єднує кілька гірських поселень у Каталонії, успішно розвиває циркулярну економіку для ефективного та безвідходного використання деревини з громадських лісів.

Від пожеж до економічного відродження: як верстати Wood-Mizer беруть участь у відновленні лісу після пожежі в Італії

Через чотири роки після пожеж у долині Валь-ді-Суза на кордоні Італії та Франції місцевий кооператив La Foresta заліковує лісові рани, намагаючись збільшити цінність деревини у всіх її формах.

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!