SE

Двоє братів у Швеції успішно керують сімейною столярною майстернею

Брати Йоран і Леннарт Столь (Göran & Lennart Ståhl) займаються деревообробкою, виготовляючи якісні пиломатеріали для будівництва та обробки будинків. У своєму ремеслі вони покладаються в першу чергу на чотиристоронній стругально-фрезерний верстат MP260 і фуговально-рейсмусовий верстат MP160.

УЛЮБЛЕНА СПРАВА НА ВСЕ ЖИТТЯ – історія деревообробника зі Швеції

«Пиломатеріали у будівельних гіпермаркетах коштують дорого, а люди хочуть купити їх дешевше. Ось тоді з'являюся я і виготовляю для своїх клієнтів все — підлогу, стіни, покрівлю, навіть спеціальну різьблену ліпнину для історичних будівель. Щоб зробити такі вироби преміальної якості, я використовую деревину із 200-річних лісів», — каже Ханс Ларссон, деревообробник із шведського міста Вансбро.

Верстати Wood-Mizer допомагають розвивати шведську деревообробну промисловість

Швеція – країна з багатими традиціями деревообробки та особливим ставленням до лісів, котрі покривають дві третини території країни. Не дивно, що деревообробна промисловість займає чільне місце у шведській економіці. Багато лісівників, пилорамників та деревообробників покладаються на обладнання Wood-Mizer, яке допомагає своїм власникам вирішувати поставлені завдання та досягати успіху в бізнесі.

Вивчаючи деревообробку у Швеції

Щоразу, коли шведський підприємець Девід Вірен вмикає стругальний верстат, він почувається так, ніби йому доведеться дізнатися щось нове про деревину. «Для мене це більше, ніж просто робота», - пояснює він. «Це процес навчання, який приносить масу задоволення».

Виконроб по-шведськи. Будівельник? Творець!

Нільс Олін, виконроб зі Швеції, розповідає про своє творче хобі - розробка та створення унікальних дерев'яних підлог, а також про те, заради чого людині варто розпочинати власну справу.

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!