PL

Польський підприємець створює унікальні меблі зі старої деревини і артефактів минулого

«Природа дарує нам щастя» - це девіз Каміля Брода, підприємця з польського містечка Скаржиско-Каменна. Каміль пропрацював в фінансових установах 20 років, і нарешті вирішив втілити в життя свою мрію. Він заснував компанію OLD Mountains, яка створює меблі і предмети побуту з деревних відходів, поєднуючи їх зі сталлю, бетоном, склом та іншими матеріалами. Так Каміль хоче донести до своїх клієнтів оригінальну філософію, властиву цим унікальним продуктам.

Польська меблева фабрика преміум-класу завоювала ринок з деревообробним верстатом Wood-Mizer WB2000

Фабрика FAGUS з польського містечка Семполно-Краєнського –сімейне підприємство з багаторічними традиціями та досвідом поколінь. Фабрика спеціалізується на виробництві меблів з масиву, в основному, з дуба та бука. Ці високоякісні меблі преміум-класу призначені для спалень, віталень та їдалень.

Деревообробна лінія TITAN на польському підприємстві MEBLOHIT

Завдяки деревообробній лінії TITAN польський виробник піддонів збільшив продуктивність, зберігши при цьому кількість працівників на попередньому рівні.

Перший верстат Wood-Mizer HR250 в Польщі: власники розповідають про зміни в палетному виробництві

Сімейна компанія “AMESKO”, яка випускає палети та дерев’яну тару в польському селі Szczytkowice, досягла зростання ефективності завдяки впровадженню у виробництво нової двострічкової тарної пилорами HR250.