PL

Польський підприємець досяг процвітання із верстатом Wood-Mizer

Польський підприємець Зігмунт Косс розповідає про те, як удача допомогла йому знайти справу до душі, і як він досяг успіху в бізнесі завдяки гарній технології.

Польський підприємець створює унікальні меблі зі старої деревини і артефактів минулого

«Природа дарує нам щастя» - це девіз Каміля Брода, підприємця з польського містечка Скаржиско-Каменна. Каміль пропрацював в фінансових установах 20 років, і нарешті вирішив втілити в життя свою мрію. Він заснував компанію OLD Mountains, яка створює меблі і предмети побуту з деревних відходів, поєднуючи їх зі сталлю, бетоном, склом та іншими матеріалами. Так Каміль хоче донести до своїх клієнтів оригінальну філософію, властиву цим унікальним продуктам.

Польська меблева фабрика преміум-класу завоювала ринок з деревообробним верстатом Wood-Mizer WB2000

Фабрика FAGUS з польського містечка Семполно-Краєнського –сімейне підприємство з багаторічними традиціями та досвідом поколінь. Фабрика спеціалізується на виробництві меблів з масиву, в основному, з дуба та бука. Ці високоякісні меблі преміум-класу призначені для спалень, віталень та їдалень.

Деревообробна лінія Wood-Mizer на польському підприємстві MEBLOHIT

Завдяки деревообробній лінії Wood-Mizer польський виробник піддонів збільшив продуктивність, зберігши при цьому кількість працівників на попередньому рівні.

Перший верстат Wood-Mizer HR250 в Польщі: власники розповідають про зміни в палетному виробництві

Сімейна компанія “AMESKO”, яка випускає палети та дерев’яну тару в польському селі Szczytkowice, досягла зростання ефективності завдяки впровадженню у виробництво нової двострічкової тарної пилорами HR250.

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!