IT

Сімейний дров'яний бізнес в Італії збільшує прибуток за допомогою пилорами LT70

Ця сімейна компанія, розташована за 50 км на північний схід від Риму, була заснована в 1929 році, коли дідусь нинішнього власника Stefano Chini зайнявся виробництвом та продажем зроблених вручну залізничних шпал. Батько Стефано продовжив сімейну справу і розвинув його у міцний бізнес із торгівлі дровами. Стефано підключився до управління сімейною компанією у 2007 році. Це третє покоління власників і Стефано вже розмірковує про майбутнє свого сина.

Італійський деревообробник знайшов спосіб отримувати більше прибутку з кожної колоди

Якщо вирушите з Венеції в Альпи, приблизно через дві години подорожі ви опинитесь поблизу майстерні Марко Марканте. Бізнес Марко – насамперед традиційне виробництво дров, яке його батько започаткував майже 30 років тому. Та, оскільки часи змінюються, Марко знайшов спосіб диверсифікувати продукцію, а, отже, і знайти нових клієнтів і збільшити прибуток.

Стійке керування лісами для процвітання італійської провінції

В останні 20 років Consorzio Forestale Alta Val di Suza з італійської провінції Турін покладаються на стрічковопилкове обладнання Wood-Mizer для досягнення двох головних цілей невичерпного лісокористування – захисту навколишнього середовища та ефективного використання сировини.

Від пожеж до економічного відродження: як верстати Wood-Mizer беруть участь у відновленні лісу після пожежі в Італії

Через чотири роки після пожеж у долині Валь-ді-Суза на кордоні Італії та Франції місцевий кооператив La Foresta заліковує лісові рани, намагаючись збільшити цінність деревини у всіх її формах.

Виготовлення дерев’яного посуду: італійський досвід сімейного бізнесу

Дерево для сім’ї Перетті – важливий життєвий елемент. Як вода та повітря. Це сировина, з якою вони працюють більш як півсторіччя. В італійський долині Валь Строна (Val Strona) на північ від П’ємонта багато століть виготовляють дерев’яні ложки. Це місце так і називають – «Долина ложок».

Мобільна пилорама допомагає замовникам економити гроші на транспортуванні колод

«Нам більше не потрібен трактор, щоб витягнути колоди з лісу, і не потрібна вантажівка, щоб доставити готові дошки до клієнта, - кажуть брати Геронаццо, мобільні розпилювальники з Італії.

Позиції 1 до 6 з 7 загалом

Page
Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!