CA

Колишній електрик збудував будинок своєї мрії в Канаді

Натан Шевчук здійснив мрію всього свого життя: за 8 років наполегливої праці він збудував собі будинок за допомогою кількох друзів та мобільної пілорами Wood-Mizer.

Канадський досвід: будівництво теплиці

Стен Куджала давно мріяв побудувати теплицю на своїй ділянці на березі озера Порт-Алберні, Британська Колумбія. "Ми з дружиною багато років самі вирощуємо овочі", - каже Стен. "Ми вирішили побудувати теплицю, щоб продовжити вегетаційний період".

Надихаючий проект з Канади: гостьовий будиночок біля струмка

Пройдіть по невеликому пішохідному мості від головної хатини Ендрю Кесслера в Британській Колумбії, Канада, і ви знайдете його останнє творіння - мальовничий гостьовий будиночок на березі струмка, з мансардою, двоспальним ліжком, зоною відпочинку на першому поверсі та мін-кухнею з водопроводом.

Кухонні дошки для нарізання. Як їх виготовляють у Канаді?

Розташоване на острові Cape Breton у Nova Scotia, підприємство "Larch Wood Canada" виготовляє кухонні дошки з деревини модрини торцевого розпилу. Окрім пречудового відтінку та унікального узору дерева, ці дошки для нарізання мають неймовірну міцність та поверхню, що самовідновлюється.

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!