Надихаючий проект з Канади: гостьовий будиночок біля струмка

Автор: Ryan Moore, Wood-Mizer

Building a Creek-Side Cabin in British Columbia

 

Пройдіть по невеликому пішохідному мості від головної хатини Ендрю Кесслера в Британській Колумбії, Канада, і ви знайдете його останнє творіння - мальовничий гостьовий будиночок на березі струмка, з мансардою, двоспальним ліжком, зоною відпочинку на першому поверсі та мін-кухнею з водопроводом. Розташоване на вершині невеликого пагорба серед розкішних лісових дерев, бунгало площею 2,75 х 3 метри та центральною балкою заввишки 5 метрів створює максимум комфорту для гостей. «Всі вже втомилися спати в наметах на надувних матрацах», - говорить Ендрю. «А в моєму затишному бунгало біля струмка ніхто ще не скаржився на безсоння».

 

Andrew Koessler and his British Colubmia cabinAndrew Koessler and his British Colubmia cabin
Cabin in British ColumbiaCabin in British Columbia

 

Для будівництва бунгало Ендрю застосував свій мобільний верстат Wood-Mizer LT40 з гідравлікою та місцеву деревину. Всі пиломатеріали з червоного кедра, ялиці та клена були напиляні ним прямо на місці. «Я побудував бунгало практично сам, за винятком того, що мені допомагали поставити на місце важкі балки», - розповідає Ендрю.

 

Cabin in British Columbia with unique windowsCabin in British Columbia with unique windows
Cabin living in British Columbia Cabin living in British Columbia
Cabin with loft in British ColumbiaCabin with loft in British Columbia

 

Ендрю вперше зацікавився пилорамою, коли йому знадобилося відремонтувати пішохідний міст на його ділянці. Саме тоді він зрозумів, яка це радість мати власний стрічковопилковий верстат. «Коли я побачив потенціал власної пилорами, я вирішив купити верстат Wood-Mizer», - розповідає Ендрю. Він почав з молодшої моделі лісопильного верстата Wood-Mizer і, незважаючи на мінімальний досвід, одразу ж відчув, наскільки це вигідно – самому розпилювати колоди та пиломатеріали. «Я пірнув у нові проекти з головою, але, здається, все обійшлося», - сміється Ендрю. Незабаром він вирішив перейти на потужнішу мобільну гідравлічну пилораму LT40.

 

Andrew Koessler with his Wood-Mizer portable sawmill in CanadaAndrew Koessler with his Wood-Mizer portable sawmill in Canada
Loft view from cabin in CanadaLoft view from cabin in Canada
Loft with bed from Canada cabinLoft with bed from Canada cabin

 

Завершивши гостьовий будиночок на березі струмка, Ендрю перейшов до наступного проекту. Зараз він ремонтує свій власний будинок та робить навіс для трактора. Він каже, що у нього завжди буде робота, доки є своя пилорама. Тим не менш, він не забуває відпочивати та насолоджуватися життям. «Мені подобається творчі проекти. Такі, як цей гостьовий будиночок – маленький світ мрії, який я зробив для себе та друзів зі своїм верстатом Wood-Mizer», – усміхається Ендрю.