Дерев’яні будинки та будматеріали

Польський підприємець досяг процвітання із верстатом Wood-Mizer

Польський підприємець Зігмунт Косс розповідає про те, як удача допомогла йому знайти справу до душі, і як він досяг успіху в бізнесі завдяки гарній технології.

Двоє братів у Швеції успішно керують сімейною столярною майстернею

Брати Йоран і Леннарт Столь (Göran & Lennart Ståhl) займаються деревообробкою, виготовляючи якісні пиломатеріали для будівництва та обробки будинків. У своєму ремеслі вони покладаються в першу чергу на чотиристоронній стругально-фрезерний верстат MP260 і фуговально-рейсмусовий верстат MP160.

Розпилювання дуба на маленькій пилорамі Wood-Mizer LX50 в Нідерландах

Боб Оттен з голландського села Люттен керує власною пилорамою Houtzagerij Otten. Для цього майстра, захопленого своєю роботою, найкраща у світі деревина – це дуб. Боб проводить дні, працюючи на відкритому повітрі. «Є люди, яких просто неможливо утримати у чотирьох стінах… Ось я саме така людина», – сміється Боб. Дуб ідеально підходить для будівництва сільських сараїв та традиційних каркасів дахів. Боб Оттен повністю відповідає за весь процес - від рубання дерев та розпилювання деревини до виробництва пиломатеріалів та будівництва. Коли ви під'їжджаєте до ферми Оттен, перше, що впадає у вічі, — це міцний дубовий сарай, де живуть лані та кури на вільному вигулі.

Колишній електрик збудував будинок своєї мрії в Канаді

Натан Шевчук здійснив мрію всього свого життя: за 8 років наполегливої праці він збудував собі будинок за допомогою кількох друзів та мобільної пілорами Wood-Mizer.

Розвиваючи сімейний бізнес із верстатами Wood-Mizer на Лазурному узбережжі Франції

Компанія Spinelli Palanca Services має більш ніж віковий досвід у галузі лісозаготівлі, різання, догляду, обрізки та валки дерев. Сімейна компанія була заснована у 1912 році та розвивалася протягом поколінь. У 2014 році бізнес перейшов до двох захоплених своєю справою деревообробників - Себастьєну Спінеллі і його партнеру Сирілу Паланке, щоб продовжити сімейну спадщину, зберігаючи при цьому найвищу якість сервісу.

Розпилювання дуба на верстатах Wood-Mizer в Уельсі

У 2023 році щорічна зустріч з клієнтами Wood-Mizer відбулася на базі компанії Oak Frame Company у Сент-Асафі, Північний Уельс. Саймон Белфілд, пристрасний розпилювач і власник компанії, спеціалізується на виготовленні різних виробів з дуба та модрини, у тому числі готових будиночків, альтанок, гаражів та садових навісів, але насамперед дубових дахів, каркасів та конструкцій. "Мені завжди подобалося працювати з деревом", каже Саймон. "Дерево подобається всім. Воно має так багато застосувань! Це феноменальний матеріал."

Позиції 1 до 6 з 20 загалом

Page
Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!