Мобільні пилорами

Мобільна пилорама в горах Франції: пиляє цілий рік!

Зі своїм мобільним верстатом Wood-Mizer LT70 французький розпилювач Серж Журдан (Serge Jourdan) розпилює місцеву деревину для теслярів і на замовлення, і будь-якої миті готовий прийти на допомогу власникам верстатів Wood-Mizer у долині Haut-Verdon у Beauvezer.

Деревообробка у Французьких Альпах з мобільною пилорамою Wood-Mizer LT70

Яка пилорама найкраще підходить для роботи у гірській місцевості? Деревообробна справа в Альпах вимагає від лісорубів твердого характеру та цілеспрямованості. Буксирування пилорами гірськими дорогами – важке заняття навіть для досвідчених розпилювачів. Крім навичок та практичних знань про деревину, необхідно також і гарне деревообробне обладнання, щоб виконувати свою роботу.

Вивчаючи деревообробку у Швеції

Щоразу, коли шведський підприємець Девід Вірен вмикає стругальний верстат, він почувається так, ніби йому доведеться дізнатися щось нове про деревину. «Для мене це більше, ніж просто робота», - пояснює він. «Це процес навчання, який приносить масу задоволення».

Мобільна пилорама допомагає замовникам економити гроші на транспортуванні колод

«Нам більше не потрібен трактор, щоб витягнути колоди з лісу, і не потрібна вантажівка, щоб доставити готові дошки до клієнта, - кажуть брати Геронаццо, мобільні розпилювальники з Італії.

Верстат Wood-Mizer розпилює морений дуб

Торік під час робіт з поглиблення дна в зонах затоплення Ельби на півдні німецького міста Гамбурга у важкій вологій землі виявили таємничий вантаж: морений дуб.

Нове відео! Подивись першим - обіцянка деревообробника

Від уроків праці в школі до работи на верстаті Wood-Mizer разом з братом - деревообробник діляться своїм життєвим досвідом та обіцянкою, яка бере початок у його любові до роботі з деревом.

Позиції 1 до 6 з 7 загалом

Page
Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!