GB-SCT

Лісопиляння на верстаті Wood-Mizer LT40 у маєтку Балморал у Шотландії

З того часу, як у 1852 році принц Альберт придбав замок Балморал для англійської королеви Вікторії, замок став резиденцією королівської родини у Шотландії. Традиція така, що кожен наступний власник особисто зацікавлений в управлінні маєтком та його вдосконаленні. Керуюча компанія Balmoral Estate нещодавно придбала мобільну пилораму Wood Mizer LT40 WIDE, щоб більш ефективно доглядати ліси та зелені насадження, що оточують замок.

Лісовласники Шотландії покладаються на сучасну технологію деревообробки Wood-Mizer WB2000

«Шотландія прекрасна! Краєвиди, замки та.. непередбачувана погода. Прямуючи на північ від Единбурга, мандрівники потрапляють до Перту, де їм здається, що це, напевно, кінець цивілізації, але за горами знаходиться Інвернес. Завдяки своєму мікроклімату та родючим землям, цей напрочуд теплий куточок Північної Шотландії ідеально підходить для лісу», каже Рональд Мунро Фергюсон, власник компанії Novar Sawmill.

Додайте стругальний верстат до своєї пилорами та отримайте доступ до нових ринків збуту

Від розпилювання сирих колод до стругання заготовок та виготовлення вагонки – шотландець Сенді Крук виконує все це сам за допомогою обладнання Wood-Mizer.

Чому саме місцева деревина?

Менеджер пилорами Scottish Wood пояснює, чому на підприємстві переробляють деревину, вирощену в Шотландії.

Каркасне житлове будівництво в Шотландії

Вчитель трудового навчання із Шотландії доводить актуальність традиційної каркасної технології на ринку. І підкріплює свої докази найкращим способом – шляхом відкриття власного бізнесу.

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!