DE

Як роблять дерев'яні меблі в Нижній Саксонії, Німеччина

Товсті колоди коштують недорого, але з ними важко поводитися, і лише деякі можуть їх обробляти. Однак ці складнощі не зупинили Яна Нартена, молодого деревообробника з Німеччини, який розпилює колоди великого діаметру та робить унікальні меблі з дерева.

Німецька столярна майстерня розрізає величезні дубові колоди на верстаті Wood-Mizer WM1000

Коли Хайнер Шеферс і Арон Кейдель, двоє столярів-ентузіастів, зустрілись на курсах ремісничої майстерності в Німеччині, в них одразу виникла ідея почати спільну справу. Це було 10 років тому, і зараз їхній бізнес у німецькому місті Реклінгхаузені, дійсно процвітає.

Сильна жінка за пультом пилорами

Це контрактне деревообробне підприємство в Німеччині чудове тим, що ним володіє і керує жінка, яку колеги шанобливо називають Power Frau.

Як покращити звучання дзвона

Німецькі спеціалісти з 300-річним досвідом вважають, що це справжнє мистецтво і… дерев’яний хомут з дуба!

Власники лісів розпилюють пошкоджені шкідниками колоди, щоб зберегти цінну деревину

Потрібно розчистити ліс після вітровалу? Є дерева, пошкоджені жуком-короїдом? Один з варіантів – перетворити пошкоджені колоди в цінніший пиломатеріал для свого господарства чи на продаж.

Верстат Wood-Mizer розпилює морений дуб

Торік під час робіт з поглиблення дна в зонах затоплення Ельби на півдні німецького міста Гамбурга у важкій вологій землі виявили таємничий вантаж: морений дуб.

Позиції 1 до 6 з 8 загалом

Page
Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!