ASIA

Виробництво сучасних дверей із тропічної деревини в Індонезії

Розумно інвестувавши в деревообробне обладнання, індонезійський виробник дверей покращив якість пиломатеріалів, оптимізував продуктивність та збільшив вихід продукції із цінної деревини.

Розпилювання палісандра на верстаті Wood-Mizer LT20 в Індонезії

Індонезійська компанія ріже екзотичні породи деревини та збільшує їх експорт у Китай та Японію. У компанії працює 150 осіб, і прибуток суттєво виріс завдяки верстату Wood-Mizer LT20.

В Індонезії на заміну старим пилорамам приходить сучасне деревообробне обладнання

Ціни на деревину зростають, і тому ідея додаткової продукції з кожної колоди змусила цю індонезійську компанію модернізувати своє деревообробне виробництво.

Нова деревообробна компанія в Таїланді робить ставку на рентабельність інвестицій

Компанія з виготовлення біомаси вирішила відкрити новий напрямок – виробництво піддонів й інвестувала у деревообробні верстати, які забезпечують швидше повернення інвестицій, ніж традиційне обладнання.

Малайзійська компанія переходить на швидший та продуктивніший деревообробний верстат

Ця сімейна пилорама в Теренггану, Малайзія, показує, що навіть невеликі компанії можуть отримувати вигоду з сучасного та ефективнішого деревообробного обладнання.

Палетна фабрика в Таїланді подвоїла продуктивність завдяки верстату Wood-Mizer HR500

Сучасна фабрика з виробництва піддонів замінила дві вертикальні стрічкові пилорами багатоголовим верстатом Wood-Mizer і подвоїла об’єм продукції.

Позиції 1 до 6 з 8 загалом

Page
Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!