Малайзійська компанія переходить на швидший та продуктивніший деревообробний верстат

Автор: Wood-Mizer, Europe

Wood-Mizer LT70 Remote, Malaysia

У 2014 році Джазлан Газалi придбав у Wood-Mizer верстат LT70 Remote з дистанційним управлінням.

«Я встановив пилораму Wood-Mizer, щоб модернізувати своє виробництво і використовувати сучасні способи різання пиломатеріалів», - розповідає Джазлан.

«Станина в пилорами LT70 повністю гідравлічна. Верстатом легко керує з пульту один оператор, - ділиться Джазлан. – Оператор стоїть біля пульту управління і контролює розпилювання звідти, автоматично переміщуючи розпиляні дошки розвантажувальним конвеєром до крайкорізного верстата. Всього на пилорамі і крайкорізі працюють три людини, і ми виготовляємо пиломатеріали хорошої якості».

Джазлан може різати будь-які коли на цьому верстаті, використовуючи відповідні стрічкові пилки Wood-Mizer, розроблені для різноманітних порід та твердості деревини.

«Тепер ми ріжемо дамар хітам (жовтий меранті). Це листяна порода середньої щільності, - каже Джазлан, показуючи на колоду, яку щойно розпиляв. – Ця колода діаметром приблизно 750 мм».

Після того як пиломатеріали нарізані на верстаті LT70, вони переміщуються конвеєром і сортувальним столом, а потім на двопилковий крайкорізний верстат Wood-Mizer EG300, де дошки обрізають з точно заданими параметрами ширини. Джазлан легко змінює цей параметр з допомогою електронної лінійки Setworks, встановленої на пульті управління крайкорізом.