Нова деревообробна компанія в Таїланді робить ставку на рентабельність інвестицій

Автор: Wood-Mizer, Europe

The SLP Line helps automate log processing and increase yields with minimal investment

 

Фабрика з виготовлення біомаси PSW Parawood в Amphoe Phon Phisai, Таїланд, розширила свій бізнес, включивши до нього деревообробку. Власник зрозумів, що, розпилюючи високоякісний евкаліпт та каучукове дерево на заготовки для піддонів та меблів, він також буде отримувати деревні відходи, які потім можна використовувати у виробництві біомаси. Закуповуючи колоди кращої якості та більшого розміру, він може диверсифікувати свій бізнес та знайти нові джерела прибутку.

Розглянувши різні варіанти обладнання, пан Ачаві Понг-уан (Achawee Pong-uan), власник компанії PSW Parawood, зрозумів, що традиційні вертикальні пилорами та інші машини місцевого виробництва не забезпечують того рівня якості та виходу продукції, на які він розраховує.

 

The SLP Line helps automate log processing and increase yields with minimal investment.

 

Тому він вирішив інвестувати в комплект обладнання Wood-Mizer, який включає тарну лінію Smart Log Processing (SLP1), стрічкові пилорами LT15 та LT20, а також пристрої для заточування та розведення стрічкових пилок.

«Завдяки верстатам Wood-Mizer якість поверхні та допуск за товщиною пиломатеріалу набагато кращі, ніж на інших деревообробних заводах в нашому районі. Верстати Wood-Mizer – хороше рішення для пилорам в Таїланді, оскільки це обладнання збільшує вихід готової продукції, продуктивність, і для роботи на цих верстатах потрібно менше людей».

На заводі PSW Parawood встановили деревообробну лінію SLP1, яка випускає тарну дощечку. Пилорами в цій лінії працюють з тонкими стрічковими пилками, завдяки чому зростає вихід продукції. Всього за дві хвилини колода повністю розпилює на палети, готові до сушки. Для роботи з лінією. SLP потрібно всього лиш п’ятеро працівників, плюс додатково один час від часу вивантажує колоди на накопичувальну гідравлічну рампу.

 

The LT20 has computer setworks and hydraulic log handing to minimize operator labour

 

Пан Ачаві Понг-уан переконаний, що, завдяки обладнанню Wood-Mizer, він швидко окупить інвестиції, а його компанія буде більш прибутковою та успішною в довгостроковій перспективі.

Стрічкові пилорами LT15 та LT20 використовуються для розпилювання колод більшого діаметру, які не підходять для тарної лінії SLP, яка переробляє, в основному, тонкомір. Верстат LT20 обладнаний електронною лінійкою та гідравлічною системою завантаження колод для полегшення роботи оператора.

Завод PSW Parawood – гарний приклад того, як налаштовані на перспективу компанії в Таїланді здатні максимально покращити своє становище на ринку. Сучасні деревообробні верстати забезпечують кращу рентабельність інвестицій у порівнянні з традиційним обладнанням. Ключові фактори успіхи – це переробка якіснішої деревини в продукцію з більшою доданою вартістю, збільшення виходу продукції, зниження витрат на технічне обслуговування, економія енергії та зменшення кількості працівників.

 

Manually turning logs on the infeed. Optional mechanized turning is available.

 

The SLP line requires only 5 or 6 workers to operate.

 

The entire SLP line. Left to right - edger, resaw, SVS, TVS

 

Two-sided cants move on from the Twin Vertical Saw

 

The Twin Vertical Saw provides the primary breakdown.

 

Thin-kerf blades improve recovery and are cheaper and easier to maintain.

 

The LT20 has computer setworks and hydraulic log handing to minimize operator labour.

 

The manual LT15 is an affordable all-purpose sawmill.

 

Pallets made from eucalyptus timber.

 

Nearby sights of Nong Khai.

 

Beyond the Mekong river lies the timber-rich Laos.

 

Locals enjoy the evening festivities on the Mekong waterfront.

 

* * *