Виробництво пиломатеріалів

Wilson Enterprises нарощує обсяги виробництва з лісопильною лінією WB2000

Сімейна компанія Wilson Enterprises зі штату Мічиган, заснована в 1985 році, випускає якісні вироби з деревини для домашнього декору, будівництва та ремісників. Нещодавно компанія інвестувала у промисловий лісопильний верстат Wood-Mizer WB2000, щоб самостійно переробляти круглі колоди в готову продукцію, яка пропонується майже у 5000 роздрібних магазинах по всій території США.

Лісовласники Шотландії покладаються на сучасну технологію деревообробки Wood-Mizer WB2000

«Шотландія прекрасна! Краєвиди, замки та.. непередбачувана погода. Прямуючи на північ від Единбурга, мандрівники потрапляють до Перту, де їм здається, що це, напевно, кінець цивілізації, але за горами знаходиться Інвернес. Завдяки своєму мікроклімату та родючим землям, цей напрочуд теплий куточок Північної Шотландії ідеально підходить для лісу», каже Рональд Мунро Фергюсон, власник компанії Novar Sawmill.

Сімейний дров'яний бізнес в Італії збільшує прибуток за допомогою пилорами LT70

Ця сімейна компанія, розташована за 50 км на північний схід від Риму, була заснована в 1929 році, коли дідусь нинішнього власника Stefano Chini зайнявся виробництвом та продажем зроблених вручну залізничних шпал. Батько Стефано продовжив сімейну справу і розвинув його у міцний бізнес із торгівлі дровами. Стефано підключився до управління сімейною компанією у 2007 році. Це третє покоління власників і Стефано вже розмірковує про майбутнє свого сина.

Парадокси сучасної деревообробки: «Ми нікого не звільнили, але продуктивність зросла втричі»

З деревообробною лінією WM4000 латвійська компанія PRO WOOD збільшила обсяги виробництва втричі з попередньою кількістю працівників і досягла практично повного використання деревних відходів.

Деревообробка у французьких Альпах: краса деревини в кожному проекті

Іван Кометто, столяр із маленького села у французьких Альпах, виготовляє вироби із місцевої деревини на верстаті Wood-Mizer. «Я б не проміняв це [заняття] на жодне інше у світі», — зізнається він із посмішкою.

Розпилювання палісандра на верстаті Wood-Mizer LT20 в Індонезії

Індонезійська компанія ріже екзотичні породи деревини та збільшує їх експорт у Китай та Японію. У компанії працює 150 осіб, і прибуток суттєво виріс завдяки верстату Wood-Mizer LT20.

Позиції 1 до 6 з 13 загалом

Page