Цікаві задумки з верстатами Wood-Mizer

Мобільна деревообробка для радості, релаксу та терапії

«Пиляння деревини з Wood-Mizer – це весело! Це розслаблює і, взагалі, має лікувальний ефект», вважає Джон Скотт, розпилювач зі штату Коннектикут, США.

Верстати Wood-Mizer сприяють економічному зростанню та розширенню ділових можливостей жінок у Пакистані

Компанія Ciqam Green Solutions Private Limited, також відома як Ciqam, працює на крайній півночі Пакистану. Назва компанії «Ciqam» мовою Бурушаскі перекладається як «зелений»: цей колір символізує зростання та процвітання. Ciqam прагне розширювати права та можливості жінок, просувати гендерну рівність та сприяти сталому розвитку.

Пилорама LT15 на вершині гори у Словенії

Верстати Wood-Mizer можна зустріти у незвичайних місцях світу. Наприклад, на вершині гори у Словенії, де знаходиться шанована святиня римської католицької церкви. Тут, на висоті 1220 метрів над рівнем моря, понад 700 років тому було збудовано церкву Святої Анни, де зберігається скульптурний образ темноликої Діви Марії.

Як побудувати чарівні сани для Санта Клауса

Спойлер: знадобилися приплив креативності, мобільна пилорама Wood-Mizer, деревина тополі та трохи магії. З'єднавши свої навички деревообробника та оператора верстата Wood-Mizer, Грегг Терк зумів зробити неймовірні нові дерев'яні сани для Санта-Клауса.

Відновлення старовинних вагонів для туристичного потяга в Іспанії

Іспанська залізнична компанія RENFE Viajeros запросила пилорамника з мобільним верстатом Wood-Mizer, щоб відновити чотири вантажні вагони «Полуничного потяга». Вагони були виготовлені з використанням деревини майже сто років тому.

Захоплюючий проект з пилорамою LT40: каплиця, побудована на фермі Джорджії, США

Цілих 20 років Джордж Кокер мріяв і планував ідеальне доповнення до своєї ферми в Карнесвілле, штат Джорджія. Невелика каплиця на його землі обіцяла хороші комерційні перспективи. Каплиця стала б місцем для проведення весіль та сімейних заходів, створюючи прекрасну атмосферу та дозволяючи людям насолоджуватися красою ферми.

Позиції 1 до 6 з 24 загалом

Page