Фермери

Англія. Прибуткові стратегії для фермерів. Доходи ферми виросли - і все завдяки пилорамі.

За останні десять років Генрі Браун з Північного Йоркшира, Англія, перетворив свою ферму Grange Farm в прибутковий бізнес, побудувавши гостьові будиночки і запустивши виробництво пиломатеріалу на продаж.

Фінський представник Wood-Mizer про нову лінійку деревообробних верстатів

Говард Блекборн, агент Wood-Mizer в Фінляндії, ділиться своїми думками про деревообробне обладнання, захоплення роботою з деревиною, і чому Фінляндія - найкраще місце для деревообробки.

Пилорама на органічній фермі в швейцарських Альпах

Ця ферма розташована високо в горах, і дістатись до неї можна тільки гірським поїздом. Господар купив деревообробний верстат, щоб не залежати від транспорту та використовувати деревину з власного лісу.

Мрія фермера

Михайло Чабан – власник фермерського господарства «Діброва» у селі Грабовець на Львівщині та гордий господар пилорами Wood-Mizer LT70.

Багатодітна родина з Лінчина отримала в подарунок пилораму Wood-Mizer

Компанія "MОST-Україна" здійснила соціальну ініціативу і підтримала свого давнього клієнта Миколу Лук'янчука з села Лінчин Рівненської області, зробивши йому і його родині...

Завдяки Wood-Mizer у дитини є батько

Соціальні аспекти побудованого на основі невеликої стрічкової пилорами LT15 бізнесу важко переоцінити. Та найголовніше те, що наш співвітчизник не брав приклад із багатьох українців і не подався шукати кращої долі у далекі краї, а, залишившись із сім’єю, зумів не лише гідно заробляти, а ще й забезпечив роботою інших.