Фермери

Деревообробне, сироварне та фермерське господарство в Словенських Альпах

Словенський фермер Danilo Bončina розповідає про життя у своєму гірському селі, чому він вирішив купити пилораму і як тепер деревообробний верстат допомагає місцевій спільноті.

Італійський деревообробник знайшов спосіб отримувати більше прибутку з кожної колоди

Якщо вирушите з Венеції в Альпи, приблизно через дві години подорожі ви опинитесь поблизу майстерні Марко Марканте. Бізнес Марко – насамперед традиційне виробництво дров, яке його батько започаткував майже 30 років тому. Та, оскільки часи змінюються, Марко знайшов спосіб диверсифікувати продукцію, а, отже, і знайти нових клієнтів і збільшити прибуток.

Англія. Прибуткові стратегії для фермерів. Доходи ферми виросли - і все завдяки пилорамі.

За останні десять років Генрі Браун з Північного Йоркшира, Англія, перетворив свою ферму Grange Farm в прибутковий бізнес, побудувавши гостьові будиночки і запустивши виробництво пиломатеріалу на продаж.

Фінський представник Wood-Mizer про нову лінійку деревообробних верстатів

Говард Блекборн, агент Wood-Mizer в Фінляндії, ділиться своїми думками про деревообробне обладнання, захоплення роботою з деревиною, і чому Фінляндія - найкраще місце для деревообробки.

Пилорама на органічній фермі в швейцарських Альпах

Ця ферма розташована високо в горах, і дістатись до неї можна тільки гірським поїздом. Господар купив деревообробний верстат, щоб не залежати від транспорту та використовувати деревину з власного лісу.

Мрія фермера

Михайло Чабан – власник фермерського господарства «Діброва» у селі Грабовець на Львівщині та гордий господар пилорами Wood-Mizer LT70.

Позиції 1 до 6 з 8 загалом

Page
Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!