Фінський представник Wood-Mizer про нову лінійку деревообробних верстатів

Автор: Marcin Kozlowski, PR Specialist

The Finnish Contribution to the Success of Woodworking Products

Говард Блекборн, агент Wood-Mizer в Фінляндії, ділиться своїми думками про деревообробне обладнання, захоплення роботою з деревиною, і чому Фінляндія - найкраще місце для деревообробки.

 

Blackbourn family is Wood-Mizer agents in Finland

 

Говард Блекборн почав співпрацю з Wood-Mizer майже тридцять років тому як клієнт, якому знадобилася пилорама для розпилювання колод на його сімейній фермі. «У мене є ферма, що складається з полів та лісів. Старі будівлі на фермі потребували ремонту. В основному, це були дерев'яні конструкції, і для реставрації потрібен був пиломатеріал нестандартних розмірів. Звідси моя початкова потреба в деревообробному підприємстві», пояснює Говард.

«Після того, як я успадкував ферму в Фінляндії, мені довелося багато працювати в лісі, щоб привести його в порядок. Очищення лісу від кущів і старих дерев, благоустрій доріг і канав, розпилювання зрубаних колод - все це було моїми першими завданнями», - згадує Говард.

 

 

У 1993 році він погодився допомогти компанії Wood-Mizer продемонструвати свої деревообробні верстати по всій Фінляндії і став «позаштатним агентом Wood-Mizer». За професією він дизайнер інтер'єрів і багато років пропрацював в деревообробній промисловості. «У Великобританії я займався реставрацією старих дерев'яних будинків як підприємець. У мене була деревообробна майстерня та велика цікавість до дерева », - говорить Говард.

Фінляндія, розташована на півночі Європи, між Швецією і Росією, славиться багатими лісами. «Більшість будинків у Фінляндії, побудованих до 1960-х років, були з колод або дерев'яно-каркасні. Близько 75% території Фінляндії - це ліс, який тут називають «зелене золото». Лісова промисловість - наш найважливіший сектор економіки», - зазначає Говард.

 

 

«Робота в лісі допомогла мені побачити цей потенціал. Деякі колоди були занадто гарні, щоб просто продати їх оптом для промисловості. Після покупки моєї першої мобільної пилорами LT40 я зміг розпиляти їх і зробити більш цінну продукцію», говорить Говард.

Фінський офіс Wood-Mizer - це сімейний бізнес, де клієнтів чекає теплий прийом. «Наш підхід до клієнтів орієнтований на надання послуг. Ми - сімейна компанія з гнучким графіком роботи. Ми також пояснюємо клієнтам, що є частиною більш великої команди Wood-Mizer, яка завжди готова допомогти, якщо потрібна допомога чи порада», - говорить Говард. Він зазначає, що «деревина є екологічно чистим матеріалом, і її використання має давні традиції в Фінляндії».

 

 

Останнім часом, на додаток до деревообробного обладнання, Говард і його представництво "Falkberg" пропонують деревообробні верстати. «Раніше основним обладнанням були пилорами. Але тепер ми раді, що почали працювати з деревообробними верстатами Wood-Mizer», - говорить Говард.

 

 

Деревообробні верстати, такі як фрезерні, стругальні, фугувальні або рейсмусові верстати, завоювали велику популярність у деревообробників по всій Фінляндії, в основному завдяки своїй універсальності, простоті управління і доступній ціні. Ці верстати, винайдені компанією MOReTENs в Швеції і нині виготовляються на заводі Wood-Mizer, дозволяють клієнтам втілювати свої ідеї з дерева в вироби для будівництва та реставрації дерев'яних котеджів, дерев'яних будинків або, наприклад, споруди саун, що дуже популярно в Фінляндії.

 

 
Говард вважає, що рішення MOReTENs об'єднатися з Wood-Mizer і перенести все виробництво деревообробних верстатів в Польщу і США було розумним і перспективним. «Перенесення заводу в Польщу наближає продукцію до європейського ринку. Це також природний розвиток і для Wood-Mizer з його знаменитим гаслом «From Forest to Final Form» - «Від лісу до готової продукції», - говорить Говард. «У нових виробничих цехах Wood-Mizer використовуються сучасні технології та методи виробництва. І це дуже зручно для клієнтів - отримувати і деревообробні та стругальні верстати від одного і того ж виробника», - підсумовує він.