Пилорама на органічній фермі в швейцарських Альпах

Автор: Wood-Mizer, Europe

Organic farm in Swiss Alps

 

Ця ферма розташована високо в горах, і дістатись до неї можна тільки гірським поїздом. Господар купив деревообробний верстат, щоб не залежати від транспорту та використовувати деревину з власного лісу.

«Мене звати Гайні Гуттер. Я живу на горі Ріґі в Швейцарії та управляю органічною фермою з козами, коровами та вівцями, - розповідає господар. – Я тут вже 10 років. Ферма унікальна, тому що дістатись до неї можна тільки пішки стежкою або гірською залізницею».

Залізничний шлях має додаткову зубчасту рейку посередині між двома звичайними.Рухомий склад обладнаний зубчастим колесом, яке, зчіплюючись з зубчастим механізмом, підтягує поїзд вгору по незвично крутому схилу гори Ріґі.

 

 

«На фермі в мене 3 гектари власного лісу, але без можливості перевозити деревину я міг виготовляти тільки дрова».

«На господарстві мені завжди потрібні пиломатеріали, щоб будувати загороди, ремонтувати конюшню, вдосконалювати старий дім. Я вирішив купити пилораму, вивчив кілька варіантів та отримав хорошу ціну на верстат LT15 і купив його».

 

 

Тепер пан Гуттер може розчищати свій ліс від старих та хворих дерев, розпилювати колоди та виготовляти стільки дощок, скільки потрібно на його господарстві.

«Розпилювання було для мене чимось геть новим. Але мені завжди подобалась ця робота. Коли бачив, що працює пилорама, я зупинявся поспостерігати. Навіть запах свіжорозпиляних дощок просто неймовірний!»

«Коли я купив верстат Wood-Mizer, в мене не було жодних знань про переробку дерева. Тепер можу сказати: ця машина виявилась чудовою інвестицією».

 

 

«Я живу тут сам, на горі, а місто далеко. Мені потрібна ця відстань. Тут прекрасна панорама, весь світ мовби зовсім поруч, але в той же час я далеко від нього. І дійсно насолоджуюсь цим. По-моєму, в такого життя майже немає недоліків – інакше мене б тут не було, правда?»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Privacy Policy