Деревообробка

Як замінити стругальний ніж у стругально-фрезерному верстаті

Стругально-фрезерні верстати Wood-Mizer призначені для економічного та ефективного виготовлення готових виробів із дерева. Wood-Mizer пропонує безліч прямих стругальних ножів та профільованих фрезерних ножів, які можна легко встановити на фрезерну головку для перемикання між різними профілями виробленого матеріалу. У цих відеороликах пояснюється, як швидко та легко замінити ріжучі ножі на стругальних верстатах Wood-Mizer.

Деревообробні верстати Wood-Mizer - Часті питання

Фахівці Wood-Mizer - менеджер з продукції Радослав Адамкевич та інженер технічної підтримки Адріан Бугу - відповідають на запитання, які стосуються стругальних верстатів Wood-Mizer.

Огляд чотиристоронніх стругально-фрезерних верстатів Wood-Mizer

Wood-Mizer випускає серію компактних універсальних 4-сторонніх стругально-фрезерних верстатів. Ця стаття допоможе вам краще зрозуміти різницю між верстатами цього модельного ряду.

Огляд деревообробного обладнання Wood-Mizer

Компанія Wood-Mizer випускає лінійку невеликих деревообробних верстатів для операцій фугування, рейсмусування, стругання, профілювання, фрезерування, обрізки в розмір, виготовлення дощок зі шпунтовим з’єднанням, елементів вікон, дверей та меблевих фасадів.