Деревообробні верстати Wood-Mizer - Часті питання

Автор: Marcin Kozłowski, PR Specialist

 

 

Фахівці Wood-Mizer - менеджер з продукції Радослав Адамкевич та інженер технічної підтримки Адріан Бугу - відповідають на запитання, які стосуються стругальних верстатів Wood-Mizer.

 

 

Для чого використовуются деревообробні верстати Wood-Mizer?

Лінія деревообробних верстатів включає в себе широкий спектр обладнання для фінішної обробки деревини. Верстати були винайдені в 90-х роках в Швеції, а сьогодні вони виготовляються на заводах Wood-Mizer в Польщі та США. Всі деревообробні верстати можна розділити на промислові та індивідуальні, і обидві групи можуть бути додатково оснащені компонентами для збільшення функціональності.

Основна інженерна ідея розробників полягала в тому, щоб зробити один верстат для кількох операцій з обробки дерева, таких як стругання, профілювання, рейсмусування, фугування, фрезерування і т.д., щоб користувач міг ефективно отримати бажану форму і розміри матеріалу і, що найважливiше, з найкращою поверхнею.

«Деревообробні верстати Wood-Mizer націлені на покращення процесу формування матеріалу. Зокрема, вони збільшують швидкість, якість і точність роботи, забезпечують стабільність розмірів виготовлених виробів з дерева, дозволяють створити масове виробництво і, в кінцевому підсумку, - підвищують продуктивність », - говорить менеджер з продукції Радослав Адамкевич.

«Якщо Ви хочете розширити свій бізнес або додати ще один напрямок, Вам не потрібно вкладати багато грошей і шукати великий цех для цих стругально-профілюючих верстатів», - пояснює Адріан Бугу, інженер технічної підтримки.

 

 

Які проекти я можу виконати зі стругальними верстатами Wood-Mizer?

Залежно від типу стругально-фрезерного верстата Ви можете виготовляти готові вироби різної форми і профілю - балки, дошки, панелі, обробку меблів, дверей, полиці, вікна, рами, ручки, іграшки і т. д.

 

 

Який сервіс я отримую при покупці стругально-фрезерного верстата у Wood-Mizer?

Клієнти можуть розраховувати на допомогу у виборі обладнання, необхідного для їх бізнесу, і вони можуть розраховувати на краще технічне обслуговування протягом гарантійного і післягарантійного періоду. Деревообробні верстати Wood-Mizer відносно прості в експлуатації і обслуговуванні. Тому людина без особливого досвіду зможе впоратися з його роботою після прочитання інструкції користувача. Крім того, клієнти можуть подивитися відеоуроки, записані для кожної моделі, або зателефонувати, щоб отримати технічну консультацію. Верстати ергономічні і розроблені відповідно до строгих вимог техніки безпеки на європейському ринку для цього типу обладнання.

 

 

Які найважливіші функціональні особливості стругально-фрезерних верстатів Wood-Mizer?

 • Ріжучі голови, двигуни з приводом і легкозмінні профільні ножі
  Стругальні верстати Wood-Mizer мають кілька ріжучих голів (верхня, нижня, права, ліва) для створення потрібного профілю матеріалу всього за один прохід. Окремий двигун приводить в дію кожну ріжучу голову через ремінну коробку передач. Ріжучі голови можуть бути задіяні окремо, що знижує енергоспоживання і рівень шуму. Заміна ножів на головах проста і займає не більше 10 хвилин. На горизонтальному валі є спеціальні канавки, які спрощують заміну ножів.

 

 • Столи подачі / відбору з цільної сталі та міцний чавунний робочий стіл
  У всіх деревообробних верстатів Wood-Mizer є одна примітна особливість - це чавунний стіл, розташований дуже близько до ріжучих голів і подає роликам. Чавунна сировина, яка використовується для виробництва цих столів, постачається перевіреними і надійними європейськими ливарними заводами, а процес дозрівання матеріалу займає не менше 12 місяців, перш ніж він потрапить на обробку в CNC центр. Процес виготовлення чавунного столу гарантує його підвищену стійкість до зношування і деформації, високий рівень гасіння вібрації і стабільність навіть при роботі всіх електродвигунів на повну потужність.

 

 • Швидке налаштування і зручна панель керування
  Всі налаштування параметрів обробки деревини виконуються швидко і точно за допомогою руків’я (або важеля при струганні на MP160 / MP180). Основний робочий стіл переміщується по вертикалі на чотирьох трапецієподібних гвинтах, забезпечуючи більшу стабільність і точність регулювання. Панель управління зрозуміла й логічна. Оператор може розташувати її ергономічно, щоб вона завжди була під рукою. На панелі управління є головний вимикач харчування, світловий індикатор наявності напруги, окремі вмикачі для кожного електродвигуна.

 

 • Компактна і легка конструкція стругально-фрезерних верстатів
  Завдяки компактним розмірам ці верстати зручно переміщувати по невеликій майстерні. Додаткові коліщатка допомагають відкотити верстат в сторону і звільнити місце для інших операцій. На кожній ріжучої голові є отвір для відведення тирси, який спрямовує тирсу в аспіраційну систему.