Стрічкові пилки

Що потрібно знати про стрічкові пилки Wood-Mizer DoubleHARD

Універсальні стрічкові пилки Wood-Mizer DoubleHARD мають репутацію одного із самих надійних і якісних інструментів в деревообробній галузі. Пилки DoubleHARD отримали своє ім'я завдяки тому, що компанія Wood-Mizer використовує в їх виробництві високоякісний сталевий сплав і зміцнює кожен зуб методом електромагнітної індукції. В результаті отримуємо надійну стрічку, яка забезпечує вдвічі більшу міцність і вдвічі довший термін експлуатації між заточками в порівнянні з пилками, виготовленими із стандартної вуглецевої сталі.

Як замінити стрічкову пилку на шківах у пилорамі?

Заміна стрічкової пилки - одне з основних завдань обслуговування стрічкового верстата. Дотримуючись наведених нижче порад, ви зможете швидко, безпечно та правильно встановити нове лезо на шківи.

Чому рвуться стрічкові пилки

Вісім основних причин передчасного розриву стрічкової пилки, на які потрібно звернути увагу, працюючи на пилорамі. Скільки годин повинна відпрацювати стрічкова пилка або скільки кубометрів вона повинна нарізати перш, ніж стоншиться або порветься? Відповіді на ці питання залежать не тільки від якості самої пилки. У статті ми розповімо, на що потрібно звернути увагу при роботі на стрічковій пилорамі, щоб уникнути передчасного розриву пилки і подовжити термін її експлуатації.

Отримайте безкоштовну електронну книгу «Як поліпшити роботу стрічкової пилки»

Команда Wood-Mizer підготувала eBook-брошуру в форматі PDF для завантаження, в якій зібрані найпопулярніші статті з вебсайту компанії, присвячені роботі з стрічковими пилками. Електронна книга «Як покращити роботу стрічкової пилки» українською мовою стане в нагоді і досвідченим користувачам, і новачкам: професіонал освіжить свої знання, а початківець –дізнається багато корисного.

Геометрія стрічкової пилки. Як правильно підібрати профіль зуба стрічкової пилки для Вашого верстата і типу деревини

Використання оптимально підібраної стрічкової пилки - це ключ до збільшення обсягів розпилювання, поліпшенню якості різу і зниження виробничих витрат. Wood-Mizer виготовляє найширший асортимент пилок для деревини з більш ніж 100 комбінаціями в залежності від профілю зуба, ширини, товщини, кроку зуба і матеріалу пилки. Через велику кількість доступних опцій, є сенс розібратися у параметрах стрічкових пилок, щоб зробити найбільш оптимальний і економічно виправданий вибір саме для ваших завдань з розпилювання.

Як збільшити термін експлуатації стрічкової пилки

Регулярне техобслуговування пилорами, знання про правила використання стрічкової пилки і увага до деяких деталей під час розпилювання допоможе Вам уникнути передчасного розриву пилки або нерівних пропилів.

Позиції 1 до 6 з 11 загалом

Page