Професійний заточний верстат BMS500

In stock
Роздрукувати цю сторінку Додати до порівняння
За допомогою цього обладнання можна досягти високого рівня заточування пилок.
Опис Професійний заточний верстат BMS500

За допомогою цього обладнання можна досягти високого рівня заточування пилок. Верстат автоматичний, що зменшує вплив людського фактору на якість заточування інструменту.

Заточний верстат BMS500 оснащений системою для оперативного зняття/встановлення стрічкової пилки, а також пультом управління з електронним лічильником кількості зубів. За допомогою пульта можна задати необхідне значення кількості зубів і після завершення циклу заточування процес автоматично зупиниться.

Автоматичний заточний верстат BMS500 оснащений двома двигунами: перший, потужністю 0,75 кВт, призначений для обертання боразонових заточувальних дисків, другий двигун приводить в дію механізм подачі пили, він герметично закритий кожухом. Двигун встановлений нерухомо, положення пили за висотою можна відрегулювати притискним механізмом.

Контролюється робота заточувального верстата BMS500 з пульта управління, який для зручності оператора оснащений оглядовим вікном з підсвічуванням.

Заточний верстат BMS600 має ті ж характеристики, що й BMS500, окрім охолоджуючої помпи, яка у верстаті BMS600 має більший об'єм та вищу ефективність.

Read More
Відео Професійний заточний верстат BMS500
Write Your Own Review
Ви залишаєте відгук на:Професійний заточний верстат BMS500
Privacy Policy