Роздрукувати цю сторінку Додати до порівняння

Напівавтоматичний заточний верстат BMS250

In stock
BMS250 заточує стрічкові пилки ексклюзивними боразоновими дисками (CBN), форма яких відповідає профілю зубів пил Wood-Mizer.
Переваги
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Опис Напівавтоматичний заточний верстат BMS250

BMS250 заточує стрічкові пили ексклюзивними боразоновими дисками (CBN), форма яких відповідає профілю зубів пилок Wood-Mizer. Застосування CBN дисків дозволяє ідеально зберегти встановлений профіль зуба і його ріжучий край. Боразоновий диск в заточувальному верстаті BMS250 приводить в дію електродвигун (0,18 кВт, номінальна швидкість 2800 об./хв.). Електродвигун міцно фіксується, а позиція пилки регулюється з допомогою притискного механізму. Двигун стійкий до дії абразивних частинок, металевого пилу і емульсії. Другий двигун для подачі пилки закритий герметичним кожухом, що значно збільшує термін його служби.

Зупинка процесу загострювання відбувається під дією прикріпленого до пилки магнітного сенсора. Для видалення газів, які можуть утворитися в процесі роботи, заточний верстат оснащений вихлопним отвором. Видалити з поверхні CBN диска металеві частинки і охолодити його допомагає спеціальна рідина, яку також можна замовити у представництві компанії Wood-Mizer.

Голова заточувального верстата BMS250 піднімається в гору, що дозволяє легко встановлювати або змінювати пилку..

Read More
Відео Напівавтоматичний заточний верстат BMS250
Write Your Own Review
Ви залишаєте відгук на:Напівавтоматичний заточний верстат BMS250