Міська деревина

Розумне використання міської деревини у Лондоні

Лондонський платан (Platanus x acerifolia) є гібридом американської сикомори і східного платану. Один із таких платанів стояв на Ерік-стріт, даючи притулок жукам і комахам, і поглинаючи вуглець із задимленого лондонського повітря понад 130 років. Але будівельний бум у лондонському Іст-Енді за останні десятиліття призвів до того, що старе дерево було визнано небезпечним і прийнято рішення зрубати його. Однак, через зростаючий інтерес до місцевої та міської деревини, колода платана, очевидно, є цінним ресурсом, який може зацікавити покупців меблів, які дбають про довкілля.

Бізнес ідея. Утилізація міської деревини

New York Heartwoods - це соціальне підприємство, яким володіють кілька жінок в Уоріке, Нью-Йорк. Підприємство було засноване у 2010 році з метою відновлення життєздатності місцевих лісів та максимізування цінності «непрямої» деревини. Одна з співзасновниць підприємства, Меган Оффнер, ділиться своїм баченням нових ринкових ніш, які з'являються завдяки економіці міської деревини, що розвивається.

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!