FR

Розвиваючи сімейний бізнес із верстатами Wood-Mizer на Лазурному узбережжі Франції

Компанія Spinelli Palanca Services має більш ніж віковий досвід у галузі лісозаготівлі, різання, догляду, обрізки та валки дерев. Сімейна компанія була заснована у 1912 році та розвивалася протягом поколінь. У 2014 році бізнес перейшов до двох захоплених своєю справою деревообробників - Себастьєну Спінеллі і його партнеру Сирілу Паланке, щоб продовжити сімейну спадщину, зберігаючи при цьому найвищу якість сервісу.

Будівництво пастуших хатин за допомогою верстатів Wood-Mizer у французьких Альпах

Крім будівництва якісних зроблених з колод хатин для пастухів, Олександр Салісіс (Aleksander Salicis), тесляр з План-дю-Вердон (Plan du Verdon) у французьких Альпах, обробляє місцеву деревину і виготовляє столярні вироби. У своїй лісопильній та деревообробній компанії Salicis Charpente він використовує кілька верстатів Wood-Mizer.

Мобільна пилорама в горах Франції: пиляє цілий рік!

Зі своїм мобільним верстатом Wood-Mizer LT70 французький розпилювач Серж Журдан (Serge Jourdan) розпилює місцеву деревину для теслярів і на замовлення, і будь-якої миті готовий прийти на допомогу власникам верстатів Wood-Mizer у долині Haut-Verdon у Beauvezer.

Деревообробка у Французьких Альпах з мобільною пилорамою Wood-Mizer LT70

Яка пилорама найкраще підходить для роботи у гірській місцевості? Деревообробна справа в Альпах вимагає від лісорубів твердого характеру та цілеспрямованості. Буксирування пилорами гірськими дорогами – важке заняття навіть для досвідчених розпилювачів. Крім навичок та практичних знань про деревину, необхідно також і гарне деревообробне обладнання, щоб виконувати свою роботу.

Деревообробка у французьких Альпах: краса деревини в кожному проекті

Іван Кометто, столяр із маленького села у французьких Альпах, виготовляє вироби із місцевої деревини на верстаті Wood-Mizer. «Я б не проміняв це [заняття] на жодне інше у світі», — зізнається він із посмішкою.

Позиції 1 до 5 з 6 загалом

Page