Презентація мобільного стрічковопилкового верстата Wood-Mizer LT20WIDE

Wood-Mizer LT20WIDE Mobile Sawmill Premiers at French Customer Days 2023
07.06.2023

 

Wood-Mizer додав опцію широкої ріжучої голови WIDE до серії стрічковопилкових верстатів LT20. З появою пилорами LT20WIDE компанія Wood-Mizer завершила впровадження опції WIDE на всю лінійку деревообробних верстатів LT, до якої входять верстати LT15, LT20, LT40 та LT70. Новий верстат LT20WIDE у мобільній версії вперше був представлений у Франції у березні 2023 року.

Ріжуча голова WIDE була розроблена як відповідь на зростаючу в галузі потребу розпилювати великі колоди. З широкою головою, що пиляє, розпилювач може різати колоди максимальним діаметром 90 см. Крім того, голова WIDE дає переваги при роботі в міських умовах і в районах, де колоди великого діаметру коштують недорого, і їх легко дістати.

 

 

"По суті, невеликий верстат LT20WIDE здатний розпилювати колоди таких розмірів, які зазвичай переробляються на великих пилорамах", - говорить Тізок Чавес, менеджер Wood Mizer France.

"Верстат LT20WIDE Mobile був розроблений для невеликих деревообробних майстерень і підприємств, хоча він, безумовно, підходить і більшим підприємствам, орієнтованим на підвищення ефективності, і тим, хто тільки починає свій бізнес".

Раніше у 2023 році компанія Wood-Mizer представила мобільний верстат LT15CLASSIC WIDE, який також був на Днях клієнтів у Франції, щоб відвідувачі могли порівняти характеристики та переваги обох моделей.

У той час як LT15WIDE побудований на низькій сегментованій станині з ручними маніпуляціями колоди, деревообробний верстат LT20WIDE має класичну конструкцію Wood-Mizer з консольною головою та гідравлічними функціями станини. LT20WIDE Mobile може мати завантаження колод у 3 версіях - ручну, стандартну гідравлічну та супер гідравлічну. Супер гідравлічна версія включає два вертикальних бічних упори, центральний затискач на 2 стрижнях, кінцеві притиски, обертач колод, домкрати для вирівнювання положення колод і завантажувальні лапи. Замовник може вибрати конфігурацію, що відповідає його продуктивності та бюджету.

 

 

Нова версія пилорами LT20WIDE доступна з електродвигунами потужністю 7,5 кВт, 11 кВт та 15 кВт, бензиновим двигуном потужністю 25 к.с. та дизельним двигуном потужністю 22 к.с. або 25 л.с.

З електронною лінійкою Setworks SW10 для автоматичного програмування товщини дошки різу стає зручнішим, оскільки оператору не потрібно пам'ятати про налаштування положення ріжучої голови після кожного пропилу. Голова, що пиляє, переміщається вгору/вниз і вперед/назад електрично. Вода з резервуара подається безпосередньо на пилку для її змащення та покращення якості пиляння. Електричний напрямний важіль підтримує пилку під час різання матеріалів різного розміру. Натяг пилки легко регулюється та підтримується під час пиляння. Дебаркер допомагає довше зберігати гостроту пилки, очищаючи колоду від кори, бруду та каміння безпосередньо в тому місці, де пилка входить у деревину.

Перевізна пилорама може бути відбуксована до лісу, на сільськогосподарські угіддя або на будівельний майданчик, де необхідно розпиляти колоди. Транспортування пилорами пікапом зручне, а підготовка машини до роботи на місці займає лише кілька хвилин.

 

 

Зустріч із клієнтами та презентація нових верстатів Wood-Mizer у французькому містечку L’Ablé недалеко від Malaussène пройшла з великим успіхом. 29 та 30 березня 2023 року під сонячним небом та у дружній атмосфері десятки колег-розпилювальників та столярів змогли подивитися демонстрацію найкращих рішень Wood-Mizer для деревообробної промисловості, у тому числі новий мобільний стрічковопилковий верстат LT20WIDE. Wood-Mizer пропонує 2-річну гарантію на всі стрічковопилкові верстати та сервісну підтримку преміум класу.

Для отримання додаткової інформації зверніться до місцевого представника Wood-Mizer.

 

 

***

 

 

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!