Wood-Mizer представляє новий чотиристоронній стругально-фрезерний верстат MP280

Introducing Wood-Mizer MP280 Planer/Moulder
26.04.2023

 

У відповідь на зростаючі запити деревообробників компанія Wood-Mizer розробила друге покоління стругально-фрезерних верстатів на базі перевіреної і популярної в усьому світі машини MP260. Новий чотиристоронній верстат MP280 є функціональним і універсальним деревообробним агрегатом, який включає в себе також і кілька просунутих технічних рішень від більшого стругально-фрезерного верстата MP360.

Компанія Wood-Mizer розширила асортимент деревообробних машин, додавши до лінійки новий стругально-фрезерний верстат MP280. MP280 - це компактний агрегат, що поєднує в собі кращі характеристики відомих та перевірених часом стругально-фрезерних верстатів MP360 та MP260. «Конструкція нової машини ґрунтується на дизайні MP260, але включає кращі технічні рішення, відомі з флагманського стругально-фрезерного верстата MP360. У результаті наші інженери створили точну, просту у використанні і доступну за ціною машину для столярів, яким потрібні ефективніші способи виготовлення готових виробів з дерева», — зазначає менеджер з продукції деревообробного обладнання Wood-Mizer Радослав Адамкевич.

 

 

Строгально-фрезерний верстат MP280 призначений для середніх та великих деревообробних компаній, які хочуть поставляти своїм клієнтам вироби з деревини преміум-класу, такі як дошка для підлоги, сайдинг, панелі, дверні та віконні рами, декоративні елементи і так далі. MP280 оснащений інтуїтивно зрозумілою панеллю управління з перемикачами для всіх двигунів та механізму подачі окремо, що дозволяє знизити споживання енергії та рівень шуму. Електродвигуни потужністю 13,78 кВт надають рух ріжучим головкам зі швидкістю 6000 об хв, забезпечуючи найкращу обробку поверхні.

MP280 оснащений двома горизонтальними ножовими головками – верхня довжиною 410 мм та діаметром 88 мм, а нижня – довжиною 300 мм та діаметром 72 мм, та двома бічними ножовими головками (одною у фіксованому положенні та однією рухомою), які можуть обробляти матеріал з максимальною висотою 100 мм. Підвищити ефективність стругання можна за рахунок 4-стороннього різання всього за один прохід дошки через верстат.

Кожна ріжуча головка поставляється з двома прямими ножами зі швидкорізальної сталі; однак вони також можуть бути оснащені профільними ножами відповідно до конкретних потреб замовника. Масивний чавунний робочий стіл гарантує підвищену стабільність та точність роботи, а також довговічність конструкції.

 

 

Механізм подачі за своєю конструкцією запозичений з більшого блоку MP360 і має змінну швидкість 3-15 м хв. Матеріал подається в машину і виходить з машини по 1,2-метрових столах подачі із захисними сталевими огорожами, встановленими над входом у верстат для запобігання викиду матеріалу.

Верстат має чотири отвори для відбору стружки – один діаметром 125 мм і три діаметром 100 мм, а також щітки для максимально ефективного видалення тирси з простору навколо ріжучих головок. Стругально-фрезерний верстат MP280 сумісний із системами видалення стружки Wood-Mizer MES, які були розроблені для підтримки чистоти та порядку на робочому місці.

 

 

Wood-Mizer MP280 | Максимальна ширина стругання

  • 4-стороннє стругання 250 мм
  • 2-стороннє стругання 300 мм
  • 1-стороннє стругання 410 мм

 

 

Новий стругально-фрезерний верстат МР280 має дворічну гарантію виробника та супроводжується сервісом та технічною підтримкою, що здійснюється досвідченими та кваліфікованими фахівцями Wood-Mizer.

***