Комбінований пристрій Wood-Mizer BMST50 для загострювання та розводження стрічкових пилок

Affordable Blade Maintenance with the BMST50 Blade Sharpener and Setter Combo Unit
08.03.2023

 

Поєднавши дві операції в одному верстаті, компанія Wood-Mizer запропонувала розумне рішення для розпилювачів, які хочуть самостійно обслуговувати стрічкові пилки. BMST50 - це комбінований пристрій, який ефективно і недорого загострює та розводжує пилки. Крім того, цей пристрій займає мало місця в майстерні, адже для нього потрібний стіл або лавка.

Верстат для загострювання та розводження BMST50 є машиною «два в одному», призначеною для виконання обох операцій з обслуговування пилок – саме тому його часто називають пристроєм Sharp’n’Set. Це відмінне рішення для невеликих деревообробних підприємств, оскільки вони можуть обслуговувати свої стрічкові пилки самостійно і недорого. У цьому випадку не потрібно купувати два окремих верстати – один для загострювання та інший для розводження пилок, що особливо важливо, якщо простір у цеху обмежений.

 

 

Верстат для загострювання та розводження пилок Wood-Mizer BMST50 – це простий у використанні пристрій з ручним керуванням, який скорочує витрати на підготовку стрiчкового полотна до роботи. Користувач керує верстатом за допомогою двох важелів один для переміщення пилки вперед, а інший для загострювання або розводження зубів. Перемикання пристрою з однієї операції на іншу виконується швидко та просто. BMST50 сумісний із стрічковими пилками шириною 32 мм і підходить для більшості типів стрічки та профілів зуба Wood-Mizer.

BMST50 у стандартній комплектації оснащений опорами для пилки, які фіксують її під час загострювання, та оператор може регулювати тиск на пилку, а також відстань від загострювального диска до пилки. Крім того, є легко регульовані тумблери індексації зубів для точного налаштування загострення, ручка регулювання позиціонування для різної ширини пилки і регулювання точки розводження зубів. Верстат BMST50 поставляється з калібрувальним пристроєм для перевірки повторюваності та точності розводження зубів.

Пристрій Sharp'n'Set потрібно встановити на стабільну та рівну поверхню, наприклад, на стіл, стенд або стільницю робочого столу. Завдяки компактним розмірам 50 см х 50 см його можна розмістити практично в будь-якому кутку майстерні. Пристрій працює від електродвигуна постійного струму 12 з можливістю апгрейду до блоку живлення змінного струму 230 В.

 

 

Пристрій BMST50 використовує загострювальний диск CBN, розроблений для швидкого та ефективного загострювання стрічкових пилок. Поверхня загострювального диска CBN – це надабразивний матеріал, який ефективно загострює без швидкого затуплення чи перегріву. Пристрій BMST50 використовує диск CBN шириною 127 мм (5 дюймів), для роботи якого потрібна шліфувальна олія. Щоб зробити загострювання пилки максимально ефективним, загострювальні диски CBN доступні в кількох профілях: майстер-заточник повинен використовувати диск CBN з профілем, який збігається з профілем зубів стрічкової пилки.

Для найкращої роботи пилки зуби повинні бути відповідним чином загострені та розводженні. З кожним загострюванням розводження зубів зменшується, і його потрібно виправити. При розводженні зубів необхідно слідувати схемою «лівий правий-прямий»: зубці, розведені ліворуч і праворуч, призначені для різання деревини, а прямий – для видалення тирси з пропилу. Для розпилювання твердої деревини зубці розводжуються на меншу величину, а для м'якої – на більшу.

 

 

Wood-Mizer постачає пристрій BMST50 з 1 роком гарантії та повною технічною підтримкою протягом та після цього періоду. Пристрій готовий до роботи відразу після розпакування.

Щоб отримати додаткову інформацію про обладнання для загострювання та розводження стрічкових пилок, відвідайте офіційний веб-сайт Wood-Mizer або зверніться до місцевого представника Wood-Mizer.

***