Деревообробна лінія TITAN від Wood-Mizer: особливості і переваги

Автор: Wood-Mizer, Europe

 

Високий вихід продукції, проста конструкція верстатів, недорогий інструмент, немає потреби попередньо сортувати колоди та видаляти кору – ці особливості разом з низьким споживанням енергії та компактністю відрізняють промислове обладнання TITAN від конкурентів.

Відділ промислового обладнання компанії Wood-Mizer спеціалізується на проєктуванні, виготовленні та встановленні під ключ деревообробних ліній для великих об’ємів переробки деревини. Ця лінійка промислових деревообробних установок має назву TITAN. Проєкти деревообробного виробництва розробляють індивідуально під кожного замовника з урахуванням його вимог.

 

TITAN sawmilling line example

 

Перевага 1. Збільшений діаметр колод – до 45 cм

Лінія TITAN переробляє колоди діаметром до 45 см. Цей показник важливий тому, що більшість інших ліній, представлених на ринку, обмежені максимальним діаметром 35 см. Однак, що більший діаметр деревини, то дешевше вона обходиться. Менеджери деревообробних заводів постійно шукають спосіб знизити собівартість продукції. Лінія TITAN дає можливість переробляти великі колоди, які коштують дешевше.

Перевага 2. Не потрібно сортувати

Лінія TITAN працює без попереднього сортування та розпилює колоди діаметром від 15 до 45 см. Без сортувальної дільниці не потрібні інвестицій в додаткове обладнання, немає витрат на енергію та персонал, який обслуговує це обладнання, а також не потрібен майданчик, де б ця лінія розміщувалась.

Перевага 3. Налагоджена логістика без складування колод

Система завантаження лінії TITAN зроблена так, що колоди не потрібно попередньо складувати. Це наслідок того, що матеріал не потрібно сортувати – колоди одразу завантажують на лінію. Лінія TITAN розрахована на переробку в середньому до 120 м3 круглого лісу за восьмигодинну зміну. Враховуючи, що переважно лісовоз привозить 30 м3 колод, необхідно налагодити доставку матеріалу в ритмі 4 вантажівки за зміну, тобто по одній кожні 2 години. Накопичувальна рампа лінії дозволяє складувати запас деревини на 4 години роботи, тобто до 60 м3. Таким чином, процес розпилювання можна організувати «з коліс», розвантажуючи колоди просто на рампу.

Перевага 4. Не потрібен дебаркер

Великою перевагою лінії TITAN є те, що з матеріалу не потрібно попередньо знімати кору. Без дільниць для знімання кори та накопичувально-сортувального майданчика є економія виробничих площ та трудозатрат, а також суттєво зменшуються інвестиції в обладнання.

 

TITAN sawmilling line

 

Деревообробні верстати в лінії TITAN

Лінія TITAN має різні конфігурації та може включати вертикальні здвоєні пилорами, роздільні горизонтальні верстати, поздовжньо-обрізні верстати та конвеєри для транспортування матеріалу. Стрічковопилкові верстати використовують пилки завширшки від 75 мм до 150 мм.

Конструкторський відділ Wood-Mizer постійно працює над покращенням лінії TITAN. Зміни стосуються підвищення економності, збільшення швидкості розпилювання, скорочення трудозатрат і розумне здешевлення, коли оптимізують потужність гідравлічних систем та двигунів, що дозволяє знизити вартість лінії без помітного зниження функціональності.

 

TITAN sawmilling line

 

Особливості обладнання

Кілька прикладів верстатів з деревообробної лінії TITAN:

TITAN HR6000 twinband horisontal resaw

  • Роздільні стрічковопилкові горизонтальні верстати HR4000 та HR6000 постачають в одно- або двоголовій конфігурації, забезпечують налаштування на потрібний розмір дошки впродовж 0,3 секунди з допомогою електричної системи серводвигунів. Обладнання здатне розпилювати понад 20 заготовок на хвилину (залежно від їхньої довжини) зі швидкістю подачі 40 м/хв. Верстати обладнані стрічковими пилками завширшки 100 мм або 150 мм, з плющеними або стелітованими зубами. Ширина робочого отвору верстата – 450 мм.

TITAN EG800 manual boad edger

  • Крайкорізний/багатопильний верстат EG800 в заводській комплектації оснащений 4 дисковими пилками, є можливість додати додаткові пилки в постав, і здатен переробляти пиломатеріал товщиною до 40 мм на швидкості подачі до 60 м/хв, або, працюючи повільніше, розпилювати заготовки товщиною до 100 мм. Швидкість подачі плавно регулюється. Верстат в базовій комплектації має основний двигун потужністю 30 кВт (опція: 37 кВт, 45 кВт або 55 кВт).

Wood-Mizer TITAN EA3000 Optimizing Edger

  • В лінії TITAN можна застосувати сканери для збільшення виходу та якості продукції. Оптимізовуючий крайкоріз Wood-Mizer TITAN EA3000 використовує сучасну технологію сканування з допомогою відеокамер, щоб досягти високої точності різу та зменшення відходів при поздовжньому обрізання матеріалу. Весь процес повністю автоматизований – від подачі матеріалу до сканування та розпилювання на швидкості до 20 дощок на хвилину.

 

Кожну деревообробну лінію Wood-Mizer TITAN проєктують індивідувально, щоб вирішувати виробничі завдання клієнта найбільш оптимальним способом. Ця лінія TITAN, встановлена на польському деревообробному виробництві, включає: здвоєну вертикальну стрічкову пилораму TV6000 з гідравлічним переворотом колоди (1), багатопильний верстат MR3000 зі столом централізації брусу (2), горизонтальний роздільний верстат HR500, накопичувальну рампу для колод (3), конвеєр для транспорту обаполу (4), пульт управління на платформі оператора (5), і накопичувальний конвеєр для тирси (6) по всій довжині лінії.

TITAN sawmilling system layoutЯкщо ви модернізуєте деревообробне виробництво або плануєте створити сучасний деревообробний цех з нуля, сконтактуйте з відділом продажів промислового обладнання TITAN, керівник Адам Кубяк, щоб отримати більше інформації.

Privacy Policy