Відновлення фахверкових будинків: від хобі – до бізнесу

Автор: Kirsten Longmuss, Public Relations Specialist

Відновлення Фахверкових Будинків: Від Хобі – До Бізнесу

Для багатьох власників верстатів Wood-Mizer деревообробка починається як хобі, а з часом перетворюється на власну справу, яка приносить не тільки задоволення, а й дохід.

Сім’я Кім та Крістіана Цибулла з містечка Беркум в Німеччині керує глобальною машинобудівною компанією. Захоплення старовинною фахверковою архітектурою призвело до того, що кілька років тому вони купили на аукціоні напівзруйнований будинок, внесений до списку пам’яток архітектури.

«Насправді ми підшукували для себе квартиру, та не змогли пропустити такої можливості, - розповідає Кім. – Ніхто не хотів купувати цей дім, побоюючись величезних витрат на реставрацію та жорстких вимог адміністрації з охорони пам’яток архітектури».

Після багатьох місяців роботи дім повністю відновили, а Кім і Крістіан Цибулла зрозуміли, що не зупинятимуться на досягнутому, і купили ще один фахверковий дім по сусідству.

Зараз сім’я старанно працює над третій будинком, поряд з яким збудують столярну майстерню. Бригада з десяти майстрів активно ремонтує будівлю. Великий парк обладнання Wood-Mizer включає пилораму LT20 з електродвигуном, придбану у 2013 році, а також куплені на початку 2018 року мобільний верстат LT70 з дизельним двигуном та крайкорізний верстат EG100. Модулі сушильної камери змонтовані в причепі на колесах. Тільки-но сюди доставили один з перших стругально-фрезерувальних верстатів Wood-Mizer. Всі верстати легко перевозити та встановлювати просто на будмайданчику. Крістіан Цибулла купує свіжозрізаний дуб і зберігає його в колодах 3-4 роки, а потім розпилює та висушує, коли потрібно.

Очевидно, що напрацьований досвід сім’ї Цибулла допоміг їм перетворити своє хобі у нову справу – послуги з ремонту та відновлення старовинних будинків. Тому тепер й інші шанувальники фахверкової архітектури теж можуть насолоджуватись життям у відреставрованих фахверкових будинках. Тел.: +49 151 18 250 114