Пилорама LT70 дозволила у чотири рази наростити об’єм виробництва

Автор: Wood-Mizer, Europe

Державне підприємство

Розповідаємо про Державне підприємство «Летичівське лісове господарство», яке входить до структури Державного агентства лісових ресурсів України. Тут, на Летичівській дільниці переробки деревини, з лютого 2018 року працює пилорама LT70. Вона ріже сосну, граб та дуб.

Старший майстер Микола Лазар, який працює на підприємстві з 2008 року розповідає, що раніше тут виготовляли переважно паркетну фризу, дубову дошку, яку охоче купували замовники з Польщі. Торік підприємство дещо змінило кваліфікацію і тепер виготовляє різноманітні обрізні пиломатеріали з деревини хвойних порід. «Летичівське лісове господарство» постачає пиломатеріали на внутрішній ринок, а також на експорт – обрізні пиломатеріали з України купують до Китаю, Казахстану і Туреччини.

- Вирішили придбати LT70, бо на тому обладнанні, яке у нас було раніше, не могли впоратись з об’ємами переробки, - каже Микола Лазар. – Якщо порівнювати, то з обладнанням Wood-Mizer продуктивність зросла у чотири рази.

Нарощення потужностей виробництво позитивно вплинуло на «Летичівське лісове господарство»: тут збільшили штат працівників, та й заробітна плата у них зросла, завдяки новим можливостям, які дає пилорама Wood-Mizer.

- Пилорама LT70 нас повністю задовольняє, - розповідає Микола Лазар. – Вона дає геометричну точність під час виготовлення пиломатеріалів, проста в обслуговуванні, а комплект гідравліки суттєво полегшує роботу працівникам.

На підприємстві планують доукомплектувати пилораму лазерним вказівником, щоб пришвидшити задавання необхідних параметрів специфікації.