GB-WLS

Розпилювання дуба на верстатах Wood-Mizer в Уельсі

У 2023 році щорічна зустріч з клієнтами Wood-Mizer відбулася на базі компанії Oak Frame Company у Сент-Асафі, Північний Уельс. Саймон Белфілд, пристрасний розпилювач і власник компанії, спеціалізується на виготовленні різних виробів з дуба та модрини, у тому числі готових будиночків, альтанок, гаражів та садових навісів, але насамперед дубових дахів, каркасів та конструкцій. "Мені завжди подобалося працювати з деревом", каже Саймон. "Дерево подобається всім. Воно має так багато застосувань! Це феноменальний матеріал."

"LT40 — фантастично практичний верстат!"

- каже деревообробник з Вельсу після 30 років роботи на пилорамі Wood-Mizer та напередодні покупки свого п’ятого верстата LT40.

Як розвивати власну справу, щоб вона давала прибуток

Щоб успішно управляти своїм лісовим масивом, батько й син з Уельсу придумали унікальні модульні кабіни з деревини, які вони виготовляють самотужки, демонструючи, як розумний і креативний менеджмент лісопаркового господарства здатен створювати інноваційні методи збереження лісів і забезпечувати прибуток.

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!